Wpis z mikrobloga

@joekey: jakbyś rzeczywiście czytał Meta analizy i badania zamiast nagłówków z Onet Zdrowie to byś #!$%@? więcej się dowiedział. Badanie badaniu nie równe, a tym bardziej cytowanie guwnoportali o zdrowiu.

Przeczytaj sobie np. tą metaanalizę: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4242477/

"To the authors’ knowledge, this is the first study to investigate body composition changes associated with aerobic exercise performed in the fasted versus fed state while subjects maintained a caloric deficit. It has been hypothesized
@crystalmethh: znowu, kolejny dzban - to zależy od wielu czynników a nie #!$%@? od tego kiedy jesz i kiedy robisz cardio. Pora posiłku jest jednym z najmniej istotnych czynników - w szczególności jak jesteś w deficycie energetyczny.
@Xinnoth: sam fakt ze wyzywasz kolege @Xinnoth od dzbanow w dyskusji swiadczy o Tobie...

cytat z badania który przytoczyłes w swoim poscie tylko potwierdza to co napisałem

jeden z lepszych sposobow na redukcje, tak sporo zrzuciłem biegając na czczo ale co do parametrów kiedy i jak to nwm...


dalsza dyskusja z kims kto wyzywa i sam sobie zaprzecza wg mnie jest bez sensu

Badanie badaniu nie równe

brawo, życze zdrowia i
@joekey: Teraz już ustaliliśmy że nie potrafisz albo czytać po angielsku, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co napisałem - ty cytujesz sobie artykuł Decathlona, a ja cytuje metaanalizę Schonefelda który przeczy temu co napisałeś (ta metaanaliza w ogóle analizuję wnioski tego badania które cytujesz razem z Decathlonem, które nota bene nic takiego nie "udowodniło" XD)
czyli wg ciebie post do godziny 22 i #!$%@? 2.5k kcal przed snem to nadal redukcja, bo jestem w deficycie XD?


@crystalmethh: a wg Ciebie nie? xD Chcesz powiedzieć, że w takim scenariuszu osoba będzie tyła, pomimo deficytu? Brawo, dzwoń do organizacji humanitarnych że właśnie jednym prostym trikiem rozwiązałeś problem głodu na świecie.

Przecież jeden posiłek na dobę to jest właśnie radykalna odmiana intermittent fasting, ostatni krzyk mody zaraz obok diety
@joekey: kolego jakby ci to prosto wytłumaczyć. Fajnie, że znalazłeś ciekawostkę i się z nami podzieliłeś. Tak, masz rację biegając na czczo, organizm prawdopodobnie korzysta w większym stopniu z energii pozyskanej z tkanki tłuszczowej. Zapominasz tylko, że jest to tylko jeden z procesów w tej skomplikowanej maszynie jaką jest naszym ludzki organizm. Jednakże, badania nie wykazują, że ma to istotny wpływ i nie widać jakiś istotnych różnic z tego powodu. Ale