Wpis z mikrobloga

Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szlacheckie The Office - cringeowe sytuacje, randomowe spojrzenia w kamere, nawiązania do współczesności (przewijanie kieszonkowego obrazka), polskiej popkultury, memów (Pan Paweł XD). Mam nadzieję na kolejny sezon xd #1670 #netflix #seriale
kolegaBob - Jestem mega zaskoczony jaki ten serial jest zajebisty. Takie polskie, szl...

źródło: 1670-film-netflix

Pobierz
  • 308
  • Odpowiedz
@kolegaBob: w ogóle to ja nie wiem jak wy daliście rade wytrzymać ze śmiechu, przecież postać główna nazywa się Jan Paweł, zupełnie podobnie jak papież , przeca to apogeum polskiego dowcipu, albo te meme no masakra, nie da sie wytrzymać ze śmiechu
  • Odpowiedz
antypolski gniot a poza tym kazdy facet to debil(chyba ze litwin) a kobieta madra. typowe netfliksowskie gowno
  • Odpowiedz
@T0pi5 przeczytałem te Twoje wszystkie wypociny, żeby zobaczyć jakim humorem raczy się dzisiejsza szlachta. Jedyne cu udalo Ci się wydukać do kilku przynajmniej osób, które były ciekawe tego samego to, że wolisz the office i UWAGA biały lotos, który z komedia to raczej wiele nie ma wspólnego.

Tłumaczysz "dobry" humor w The office tym, że żarty mają drugie, trzecie dno. Moim zdaniem w 1670 jest taka żartów pełno, może po prostu
  • Odpowiedz
Serial jest zdecydowanie antypolski - zdobywa popularność na zachodzie, bo pokazuje Polskę dokładnie tak jak sobie ją świat wyobraża


@mondo_cane: spokojnie, to tylko nasze kompleksy i bzdurne przeświadczenie, że kogokolwiek obchodzimy, ludzie oglądający ten serial za granica mają w trąbce nas i naszą Polskę, w ogóle sobie nas nie wyobrażają, nie marnują czasy aby myśleć o nas, maja ciekawsze zajęcia,
oni chcą dzisiaj obejrzeć coś śmiesznego, jutro kolejny film co
  • Odpowiedz
@kolegaBob: Jest kilka naprawdę udanych momentów (przyznaję, że śmiechłem podczas debaty na sejmiku, bo vibe był nieco jak w paście o dyspucie naukowej), ale już pierwszy odcinek mnie zmęczył. 3/4 to jakaś totalna żenada dla fajnopolactwa czy ludzi oglądających kabarety.
  • Odpowiedz
Najbardziej bezbecki "serial komediowy" jaki oglądałem, 2 odcinki i do kosza z podwójną łapą w dół.
Walka ze zmianami klimatu w 1670... ha....ha....
  • Odpowiedz
Najbardziej bezbecki "serial komediowy" jaki oglądałem, 2 odcinki i do kosza z podwójną łapą w dół.

Walka ze zmianami klimatu w 1670... ha....ha....


@ventogon: Twój komentarz idealnie pokazuje czemu niektórzy tutaj nie bardzo rozumieją intencje.
Jeśli ty, i tobie podobni bierzecie wszystko tak na poważnie, to absolutnie mnie nie dziwią głosy tutaj, ze uważacie żarty za mało
  • Odpowiedz