Wpis z mikrobloga

#poznan #pocztex #pocztapolska
Pocztex jest upośledzony. Od zeszłego tygodnia mam dwie paczki przygotowane do doręczenia, ale nadal nie zostały wydane do doręczenia i sobie leżą na WER Komorniki. Aż tak trudno o kuriera w tej żałosnej firmie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Kaloryfe Opinie bardzo dobrze znam bo to problemy od lat, które znam przy listach i innych tanich przesyłkach. Ale aby tak kurier Pocztexu leciał w c---a to już dla mnie nowość. Zgłoszę reklamację przez allegro i niech sprzedawca za nimi biega. Nawet nie będę próbował dzwonić na WER bo to nigdy nie działało xd
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne: Czytam o WER komorniki od kilku tygodni, a między czasie wszystkie moje paczki przechodzące przez ten punkt dotarły bez problemu xD
Oczywiście dzisiaj paczka też ma zostać doręczona - ciekawe czy bedzie xd
  • Odpowiedz
@dbanel kiedyś moja paczka utknęła w komornikach na 3 tygodnie, pani na infolinii upierała się, że nie widzi takiej paczki a na stronie do śledzenia wszystko było jak byk napisane. Po tym czasie dostałem nowy numer śledzenia i miejscem nadania było WER Komorniki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dbanel:
1. Pocztex to największy syf, na 12 paczek dostarczyli 3, pozostałe miałem do odbioru w placówce mimo że cały czas byłem w mieszkaniu.
2. W grudniu podwykonawca wypowiedział umowę i nie mają kurierów, dlatego Twoje paczki czekają ciągle na doręczenie
  • Odpowiedz
@dbanel: Moja paczka leżała tam ponad 2 tygodnie - na formularz z zapytaniem dostałem odpowiedź po miesiącu.
Oni tam nie mają kurierów - paczkę przywiózł mi zwykły pracownik biurowy, chłop był załamany bo pojęcia o kurierowaniu nie miał.

Za króla Zygmunta Augusta list z Krakowa do Wenecji szedł 10 dni, krócej niż paczka z WER Komorniki do Poznania ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Xuzoun spodziewałem się takiej sytuacji, bo występowali to już w wielu oddziałach. Dzięki za info. Jedna reklamacja przesyłki już zaakceptowana, hajs wraca, a drugą się zajmę wkrótce
  • Odpowiedz
@dbanel: ja w listopadzie miałem przesyłkę oznaczoną jak dostarczona, a faktycznie doręczyli jakoś dwa tygodnie później. Instytucja niereformowalna
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne: I jak, dotar?

@dbanel U mnie też Komorniki, paczka z allegro nadana 04.01 w czwartek z Łodzi, doręczona 05.01 w piątek.

Ogólnie u mnie pocztexem lecą paczki z aliexpress, bo innego wyboru zazwyczaj brak, ale działa to sprawnie, SMS o nadaniu paczki, na drugi dzień doręczenie.

Allegro 99% paczek to paczkomat, tym bardziej, że mam go przy furtce, na działce sąsiada :)
  • Odpowiedz
@dbanel: Tez mam paczke i juz trzecia doba (Przygotowanie przesyłki do doręczenia) dzwonilem na infolinie to automat mi powiedział ze jest utrudniony kontakt z konsultantem wiec mam dzownic w pozniejszym terminie i rozlaczylo xDDDD
  • Odpowiedz