Wpis z mikrobloga

@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX najlepsza była raz polka co się jej #!$%@? do bagażu, to zaczęła drżeć #!$%@? że tamten OBCOKRAJOWIEC też ma dużą torbę i mu nie zwrócili uwagi (był już w tej kolejce po odprawie). Przez babę gościa cofnęli i też mu #!$%@? opłatę bo faktycznie lekko przekraczało wysokość xD i później każdemu gapila się na torbe jak jakiś kapo xD
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX Mam plecak trochę większy, nigdy mi sie nikt nie przyczepił.

Czy w turkish airlines, czy w ryanarach czy wizzach.

Ale jakby się doczepili to bym dopłacił te 300 czy 400 zł.

Przecież loty są ogólnie śmiesznie tanie. Po Europie to już w ogóle taniej do Włoch doleciec, niż PKP z Gdańska do Krakowa.

Jak się rzuci linii 400 zł więcej za bagaż to nie powinien to być powód do srania się
@jerzy_s nie zgodzę się.

Im więcej norm tym bardziej komplikuje biznes.
Później podadzą minimalne wymiary bagażu podręcznego, linia nie będzie mogła zejść poniżej tego wymiaru i odbije się to ma cenach biletów i uderzy w osoby podróżujące bez bagażów.

Nie wprowadzajmy bezsensownych regulacji.
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: Z drugiej strony linie robią ludzi w #!$%@?, co za różnica czy to ma 50 czy 60 cm, jak się mieści pod nogi i nie przeszkadza nikomu z pasażerów to powinni mieć to w dupie. A dużo gorsze to są zwierzęta, co ładują plecaki, kurtki i #!$%@? wie co jeszcze nad siedzenia, i potem jest pół godziny opóźnienia bo normalni ludzie nie mają gdzie walizki wsadzić i trzeba robić roszady.
@Buzz___Astral No to niech ujednolicą tak, żeby nie komplikować sobie nawzajem biznesu. Szczególnie biorąc pod uwagę, że te wszystkie tanie linie latają dosłownie tymi samymi albo podobnymi samolotami, w których schowki i miejsca pod siedzeniami mają taki sam układ i wymiary, co zresztą widać po tym jak się używa tych samych toreb w różnych liniach, np. Ryanair i Wizzair mają inne wytyczne, a mimo to można w obydwu przypadkach użyć tej samej
dosłownie tymi samymi albo podobnymi samolotami, w których schowki i miejsca pod siedzeniami mają taki sam układ i wymiary


@romek898: (_ ) ()

chlopie kazda linia ma wykonczony w srodku pod siebie samolot, inne rozstawy foteli, wszystkiego
najlepsza była raz polka co się jej #!$%@? do bagażu, to zaczęła drżeć #!$%@? że tamten OBCOKRAJOWIEC też ma dużą torbę i mu nie zwrócili uwagi (był już w tej kolejce po odprawie). Przez babę gościa cofnęli i też mu #!$%@? opłatę bo faktycznie lekko przekraczało wysokość xD i później każdemu gapila się na torbe jak jakiś kapo xD


@markhausen: Żart o diable i Polakach nie wziął się z czapy

Lucyfer
@russo this.

Ja często latam z rowerem i torba na ten rower ma kółka. Na żadnych lotnisku czy to Włochy, Hiszpania, Francja czy Luksemburg, nigdy nie było problemu ten bagaż po prostu szedł jak był. Tylko #!$%@? w Polsce ktoś sobie z dupy wymyślił, że mam te kółka odkręcić xDDD
Najlepiej to widać jak przylatują ludzie z UK bez problemu a potem w KRK ten bagaż nagle nie przechodzi dziwnym trafem


@russo: to lataj na Modlin, tutaj wszystko przechodzi.