Wpis z mikrobloga

@barnej-flinston: ta... przecież, pan yordisani z leksusa wie lepiej, ubrania też zakładasz tak jak ktoś ubrał manekina!? Czy sam się ubierasz? A może zakładasz kolkcjiami?

Nie czaje ludzi co wolą być tacy sami jak każdy inny, bez harekteru i tożsamości, bo orginalnie takie były, kij że brzydkie, albo dawno styl nie modny, ale orginalnie były, nie zminioc...

A drugie nie czaje gościa co kupił takie auto bo musnie podobało, a teraz
A drugie nie czaje gościa co kupił takie auto bo musnie podobało, a teraz wszystko zmienia, było kupić serie...


@krzysztof2033: kupił używane. Jak miał przebierać w ofertach auta, którego sensowne egzemplarze na rynku policzy na palcach jednej ręki? Nawet kupując auto za ułamek ceny LC często musisz iść na kompromisy, żeby kupić zadbany egzemplarz.
A przy zakupie za tę kwotę zmiana folii za 15k go nie zaboli.
  • 0
@bidzej: ciężko powiedzieć, wzialem od kolegi po fachu (obaj hobbystycznie bawimy sie czasem w sprowadzenie czegos z usa). Mnie się udało pozbyć ghibli 2016 4x4 z usa oczywiście z dopłatą po mojej stronie. Nawet po dołożeniu 40k na przywrócenie furze świetności jest to dla mnie atrakcyjna opcja, tym bardziej, że lc zostaje u mnie i będę sobie w nim grzebał bez obaw o gwarancje czy ograniczenia leasingowe. W planach poprawienie audio,
  • 0
@krzysztof2033: auto ma pakiet dokładek maxton i jest on świetny, poza tym skrzydłem właśnie. Ma również bardzo fajny wydech, który także zostaje. Takie zmiany na rynku wtórnym czesto obniżają cenę, zamiast ja podnosić, szczególnie dlatego, że akurat lc trafia w specyficzny target - biora go ludzie, którzy szukają alternatywy do niemieckiej myśli technicznej i nie chcą być kojarzeni z kierowcami audi czy bmw. Ja po prostu skorzystałem z tych faktów i
@krzysztof2033: tak, Pan z Lexusa który projektował to auto ma na pewno więcej wiedzy/doświadczenia w układaniu proporcji i generalnie wie lepiej niż Ty jak to auto powinno wyglądać XD. A dwa jak auto nie jest #!$%@? mechanicznie to warto takiego gagatka odszczurzyć, widać że nie kupowałeś nic rzadkiego, to nie passat żeby tego było na pęczki XD
@barnej-flinston: a tak wie lepiej... Chyba od kogoś bez gustu, którego mama dalej ubiera do pracy.
Auta sportowe są ładniejsze od komercyjnych, bo właśnie maja te dokładki, spojlery, duże kola i wydechy.
A czy są takie czy inne to tylko kwestia własnego gustu o ile się taki ma.