Wpis z mikrobloga

#przegryw
Huop dostał dom po dziadku niby dwupiętrowy z strychem piwnicą, podwórko z 2 garażami, kurnikiem, 6 komórkami, ogrodem i polem ok. 1 ha i na polu mały staw z rybami ale wszystko stare poniemieckie i w lesie do remontu.
A Kuzyn w mieście w centrum ech... jak tu żyć. Dużo ludzi ma w mieście a huop nie bo przegrany jest ¯\(ツ)/¯
Niby bez kredytu ale co z tego () Jak tu remontować jak na remont to z 200-300 k żeby wszystko razem z polem ładnie wyglądało.
Zwierz33 - #przegryw 
Huop dostał dom po dziadku niby dwupiętrowy z strychem piwnicą,...

źródło: las polas

Pobierz
  • 18
  • 0
@macan: Ech... Jak żadna nie będzie chciała ze mną w lesie mieszkać. Huop niski jest 186 cm, nie ma szczęki chada, okulary nosi, włosy wypadają. Może jakby chadem był to tak a tak to w mieście trzeba by żeby mieć jakieś szansę. Wiesz ile to na remonty ? z 200-300 k ech... Tyle huop musiałby wydać żeby wszystko było ok. eh....
  • 0
@kierownik_niczego: Nie no za tyle to nie kupisz w mieście bo patrzyłem to w mieście trzeba z 700k dać to chyba wolę na wsi w lesie. Bo sprzedam i nic nie kupię za to [] It's over dla huopa ()
  • 0
@macan:

W ogóle 186 cm to niski?


No jak teraz baby szukają 190-195 cm każdy tu na tagu #przegryw Ci powie... ()

Huopy z tagu zrobiły mi analiuzję twarzy i wyszło że, wyglądam jak krasnal bilboa i zero szans ()

Na #blackpill też pytałem to napisali że, it's over dla huopa złe geny ()
  • 0
@macan: No to własnie wszyscy na tagu co mają mniej to samotni bo kobiety nie dość że, patrzą na kasę, żeby w mieście bo tam blisko do atrakcji, to jezcze chad i wzrost ech...