Wpis z mikrobloga

@ZielonaOdnowa: OP uważa siebie za średniaka:

- praca w januszeksie (tj. dłuuuugie L4) za sporo poniżej średniej krajowej (5400 netto w grudniu),
- mieszkanie z rodzicami
- brak partnerki - i to brak też w przeszłości, tj. nigdy nie ruchał

a cyferki w jego nicku to rocznik.
  • Odpowiedz
  • 1
@Filipterka25: tak bo jak jestem #!$%@? przez trza to tak wygląda, tymczasowy vat z 22 na 23 to masz skleroze? w zeszłym roku oddałem temu #!$%@? państwu 2 msc życia za sam vat za elektronikę. zamiast odkładać na konto musiałem miesięcznie wydawać 30% więcej za to samo żarcie co rok temu. Mało jestem okradany? jak tobie pasuje gruby penis państwa w poslady to twoja sprawa.

przecież 5400 to średnia krawjowa na
  • Odpowiedz
przecież 5400 to średnia krawjowa na którą prawie wychodzę :P


@mati1990: 5400 netto, czyli wpływu na konto. Wpływa ci 5400 co miesiąc na konto? I nadal mieszkasz z rodzicami?

tymczasowy vat z 22 na 23


@mati1990: No mnie też #!$%@?ło że PiS nie chciał tego obniżyć, ale patrząc na skalę długu jakie te #!$%@? brudne pisowskie narobiły to boję się że Pan Premier Tusk nie będzie miał jak tego obniżać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: jesteś z gimnazjum czy jak? nie wiesz jak podatki działają? musisz #!$%@?ć/przynosić zysk pracodawcy na poziomie 10k żeby dostać do ręki 5, brutto które jest podawane to nie jest prawdziwy koszt pracodawcy ale niestety jakby podatki poszły w dół to nie odbiłoby się to na mojej wypłacie. To już powinno być do zrobienia przez rząd żeby tak obniżyć podatki ale żeby to się faktycznie odbiło na pracownika kieszeni tylko im
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: niecałe ale tak i dokładnie tak, przecież to nie pieniądz xD jak to ktoś wyżej napisał za dużo żeby zdechnąć za mało żeby przeżyć. wole mieszkać u starszych, tu mi tylko przez miesiąc japę darli że jestem nie normalny kupując trzeci rower, a wynajmując mieszkanie? 3k za samo mieszkanie, i co zostaje 2k na życie - około 1k/1,5k jedzenie chemia, abo na telefon + internet. Zostaje 500zł xD #!$%@? taką
  • Odpowiedz
@mati1990: przcież to kretyństwo dawać hajs drącym na ciebie ryja rodzicom zamiast wynając coś swojego

obyś odkładał kasę na mieszkanie, bo prędzej czy później stwierdzą że jesteś juz na tyle stary że masz się wynosić i zostaniesz z ręką w nocniku
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipterka25: lepiej się dokładać, i słuchać darcia przez kilka dni niż wynająć u #!$%@? który może dać w regulaminie zakaz rowerów w mieszkaniu :D
od ilu lat słyszę żebym się wyprowadził xDDDD ale już dali spokój, sami se chcieli gówniaka to mają co oni debile niedorozwinięci że nie wiedzą że gowniak dorasta ale nie musi się zgodzić na takie samo życie jakie oni mieli.
  • Odpowiedz
OP uważa siebie za średniaka:


- praca w januszeksie (tj. dłuuuugie L4) za sporo poniżej średniej krajowej (5400 netto w grudniu),

- mieszkanie z rodzicami

- brak partnerki - i to brak też w przeszłości, tj. nigdy nie ruchał


a cyferki w jego nicku to rocznik.


@Filipterka25: OP pracuje jako IT cieć na uczelni a cały czas twierdzi że to korpo.
OP mieszka ze starą bo ojciec się ewakuował a obecnie
  • Odpowiedz