Wpis z mikrobloga

@Jailer ja pracowałem z gościem ochroniarzem ,który notorycznie je pił. Najtańsze litrowe ,czasem jeden ,czasem dwa. Kawusie do tego. Pracowaliśmy razem same nocki tak ze 3 lata. Któregoś razu dostał udaru i ma teraz nagrobek ,bardzo skromny zresztą ( ͡° ʖ̯ ͡°) typo miał 52 lata

Chociaż kostnica szpitala bo tylko tam zdążył się liczy?
@Hazzy90 może i tak ,ale energole nie pomagają. W pracy mam też gościa co to pije i ma problemy z sercem. Inny miał problemy z żołądkiem. Ciężko faktycznie aby to był jeden powód. Najczęściej ludzie łączą to gówno z nadużywaniem alko, pracą na nocki ,nadgodziny i jaraniem fajek. Nie znam nikogo kto to pije bez tych innych wspomagaczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@CzarnyOwiec: ja piję energole bardzo często, co prawda w małych ilościach, ale do tego zero fajek, zero alko, siłka co drugi dzień i w miarę dobre odżywianie, chociaż lubię fast fooda zjeść. Badania wszystkie wychodzą mi praktycznie perfekcyjne, łącznie z sercem i wątrobą. Jedynie cholesterol delikatnie podwyższony ale to bardziej właśnie od żarcia niż od energetyków. Lekarzem nie jestem, ale myślę że jednak papierosy i alkohol powodują nieskończenie większe spustoszenie w
@CzarnyOwiec: ostatnio taką dziewiętnastkę mielismy w izbie przyjęć co to miała problemy z krążeniem po energetykach. Ale jak lekarka dopytała, to się okazało, że po amfetaminie. A jak dopytała dalej to się okazalo, że wciągnęła kreskę, ale nie siekło jak powinno, to wciągnęła sześć kolejnych. Ale w sumie energetyki też piła.