Wpis z mikrobloga

W jakim wieku i z jakim stażem wjechaliście na pierwszy cykl? Mam 26 lat i 2 lata konsekwentnego stażu na siłowni (z 64kg do 75 w te 2 lata samej masy mięśniowej przy bf na poziomie 15%) i zastanawiam się czy to nie za wcześnie, chciałbym brać samego teścia bez innych specyfików pod okiem gościa który to ogarnia i nic poza tym #sterydy #silownia #mikrokoksy
  • 25
@bartolomeov: 30+ i dalej natural, ale może rozważę wejście na bombę (i to nie żadne cykle, a lifetime blast and cruise), ale to naprawdę jak będzie konieczność i już stwierdzę, że dalej nie ma co się przemęczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do Twojego przypadku, to bym też stosowanie dopingu jeszcze odraczał ile się da, bo przy 75kg i rozważaniu bomby, to byś musiał chyba mieć jakieś
@bartolomeov coś w okolicach 30 i coś koło 10 lat stazu.

Zdecydowanie za wcześnie m.zd.
Ogarnij sobie dobrego trenera ktpry wyciśnie z Ciebie max potencjału, bo mimo że wydaje ci się inaczej, to nadal masz go sporo niewykorzystanego.

I tak jak piszą powyżej, każdy zaczyna od testosteronu a po kilku latach budzi się z igla w dupie po trenie.
@bartolomeov kazdy zaczyna tylko od teścia xD droga w jedną stronę.

Kiedy jest odpowiedni czas? Kiedy dojrzejesz do tej decyzji - gdy będziesz wiedział ile brać i jak, nadal się i trzymał profilaktyki. Jeśli masz gówno w głowie typu #!$%@? 600mg na 1 cykl to sobie odpuść.

I czego oczekujesz od towaru? Brak ci sily, motywacji? Jeśli nie to narazie się za to nie bierz.
@Pasterz30: to złożone pytanie, niektórzy po prostu na tym zarabiają, np. sylwetką jako fitness model, a naturali w tym biznesie ze świecą szukać i nie każdy jest tak obdarzony genetycznie, aby wyglądać dobrze przez większą część roku. Jak o wizerunku mowa, to tutaj również sylwetka jest pewnego rodzaju wizytówką i jak masz dobre zdjęcia na insta, to po prostu spowodujesz zainteresowanie klientów, którzy również chcą trenować sylwetkowo. Analogicznie sprawa wygląda przy
@Towarzysz_Pawulon: ale przecież wiadomo, że na sterydach jest trudniej, więc to bez sensu ( ͡º ͜ʖ͡º)
A osoby wyglądającej jak gówno na srogiej bombie, to praktycznie norma, więc w sumie coś w tym i tak jest xD
@eehhh: @Pasterz30 Końcówka nicku to mój rocznik. Na silce od 15 roku życia. Praca fizyczna w 4brygadowce. Sport od łebka. Szczególnie boks. Gdyby nie odpal żony, że chce łebka to już od dzisiaj byłbym na teściu. Nie ma opcji, że człowiek wyrobi się z regeneracja w takim stylu życia. Na te treningi to już się chodzi z przyzwyczajenia i często jak za kare, gdzie się czujesz jak na nadgodzinach, a oprócz
Dyskutuje się o szkodliwości brania teścia w ilościach 250mg gdzie najczęściej jak już wchodzisz na igle to dbasz o michę + suple + badania. Ale picie alkoholu, stres, fajki, przetworzone żarcie są również bardzo destrukcyjne dla naszego organizmu, ale to są rzeczy których po prostu nie zauważamy bo są już znormalizowane.
@Pasterz30 zaczynałem od trt. Później samo to jakoś poszło. Może pozytywne odczucia (siła regerenacja samopoczucie) brania towaru skłoniły mnie by sięgać po więcej.
Przy dawkach do 250mg - wyniki wychodzą OK lepsze niż przeciętnego Janusza co popracy codziennie pije browarka czy kopci faje :).