Wpis z mikrobloga

Mam na ulicy babę której pies upodobał sobie sranie pod moim płotem. Baba oczywiście nigdy nie sprząta, bo to szlachta. Pies często sra centralnie pod furtką, więc nie raz zdarzyło mi się wdepnąć od razu po wyjściu z posesji. Skąd wiem że to jej pies? Bo wszyscy inni właściciele sprzątają. Ona jedna nie.
Wczoraj poszedłem pod jej dom i odpaliłem tyle petard ile gówien jej psa znalazłem w zeszłym roku. Kosztowało mnie to kupę kasy, ale mam nadzieję że kundel osrał jej chatę na rzadko!

#petardy #psy #heheszki #humor #informacjanieprawdziwa
  • 45
@odomdaphne5113: ale można zrobić zdjęcia i gdzieś zgłosić. Albo zadzwonić na straż. Zawsze 'danie po kieszeni' jest najlepszym sposobem na walkę z takimi brudasami. Są nawet samorządowe strony, npo. w trójmieście, gdzie mozna zgłaszać takie rzeczy.
typowy pOlak knur i warchoł. Zamiast powiedzieć tej kobiecie o problemie to napędza spiralę jadu i patologii


@Andrzej_K: Jak byś nie był głęboko upośledzony i umiał czytać to doczytałbyś się że próbowałem rozmawiać. Ale po co czytać dyskusję, prawda pajacu?
@Kawa_z_cynamonem:

a nie myślałeś o tym żeby po prostu z tą panią porozmawiać, powiedzieć że ci to przeszkadza i poprosić żeby zaczela sprzątać?

Jesli ktos nie ma na tyle mozgu zeby pomyslec ze kupa pod czyjas bramka to niezyt mila rzecz to z takim kims nie ma w ogole o czym rozmawiac, tylko wytlumaczyc silowo