Wpis z mikrobloga

@ReinmarKrakau: imo zbyt przerysowane, ludzie porównują do The Office które jest super. Jan Paweł ma być takim Michaelem gdzie Michael mimo błaznowania przez większość czasu miał też przebłyski dobrych cech. U Jana Pawła tego nie widać.
@ReinmarKrakau: mi na początku strasznie nie podszedł. Było lepiej gdy zmieniłem podejście, że przecież nie jest to komedia historyczna tylko the office śmiejący się z problemów XXI wieku wyjątkowo z przykrywką średniowieczną.
Tak czy inaczej ogólnie 2 odcinki które obejrzałem może nie porywają, ale część żartów i scen są nawet błyskotliwe i śmieszne. Gdy nie ma nic lepszego na liście do obejrzenia to można włączyć, bez poczucia straconego czasu ω
Potem poczytałem płaczliwe recenzje i z lewej, i z prawej strony.


@ReinmarKrakau: mam nadzieję, że nie pomyślałeś sobie, że wszyscy ludzie yo debile i ty jako centrysta jesteś jedyny mądry?
Tsn serial jest mega popularny to i dużo ludzi zabrało w jego sprawie głos. Normalne że znajdziesz każdego rodzaju komentarz. Z prawej, lewej, od listonosza, od kobiety, mężczyzny, od leworęcznych.
Tylko z tego nie można wyciągać żadnych wniosków. Większości ludzi się
imo zbyt przerysowane, ludzie porównują do The Office które jest super.


To źle, że porównują, bo to co innego

Jan Paweł ma być takim Michaelem gdzie Michael mimo błaznowania przez większość czasu miał też przebłyski dobrych cech. U Jana Pawła tego nie widać.


@TomaszBP: Jan Paweł to nie żaden Michael, a prześmiewcze pokazanie XVII Polski i jej problemów, puszczając przy tym oko do obecnego świata.
No mnie to nie zachwyciło. Plus taki, że lekkie i do wieczornego przeglądania wykopu można obejrzeć. Taki zabija z czasu, bez polotu


@moj_wykopowy_login: No jak oglądałeś po łebkach i bez uwagi, to nie będzie śmieszyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Detale robą robotę dla całości i trzeba je wychwycić podczas oglądania.
Dla mnie bardzo dobry, aż szkoda że tak szybko się skończył.
Nie czytałem komentarzy lewaków/ prawaków i to co powiem to wyłącznie moja opinia i własna obserwacja ale jednak bardziej dostało się wartościom konserwatywnym w tym serialu:
Anielka z lewicowymi poglądami została ukazana jako najbardziej pozytywna postać, wyprzedzająca swoje czasy, natomiast jej brat ksiądz ukazany jako kompletnie przerysowana i karykaturalna w negatywną stronę postać