Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Northmaniack: Marzę, żeby móc wyglądać jak ten chłop na początku.
I tyle właśnie są warte te "ćwiczenia" - jak masz #!$%@?ą genetykę, to musisz rok się starać, żeby wyglądać jak ktoś kto nie robił absolutnie nic i swój stan początkowy uważa za mocno niepożądany.
To mega demotywuje (i w zasadzie słusznie, bo to prawda), zwłaszcza gdy ludzie oceniają twoje wyniki (a ludzie tylko to biorą pod uwagę), więc ciągle na ciebie
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Eteres @Northmaniack

To nie jest tylko kwestia czasu ile poświęcisz na budowanie sylwetki i ile masz wiedzy w tym temacie. Możesz trenować najbardziej optymalnie jak się da, ale kośćca, stosunku szerokości obojczyków do kości talii, bioder (najważniejszy aspekt u mężczyzny jeśli chodzi o sylwetkę, u tego kolesia od kalisteniki jest on bardzo korzystny, dlatego to wygląda dobrze), przyczepów mięśni i ich symetrii, i wielu innych ważnych wizualnych kwestii nie zmienisz.

Nie ma
  • Odpowiedz
@Eteres: Kiedyś ostro ćwiczyłem siłowo przez rok. Miałem nadzieję że jakieś minimum uda się uzyskać a tu się okazało że nawet symbolicznej poprawy nie było. Dlaczego? Nie mam pojęcia, ale nie było to zbyt motywujące. Dzisiaj pewnie bym chętnie zrobił jeszcze jedno podejście ale niestety zdrowie nie pozwala na dźwiganie ciężarów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz