Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim no ja tak kupowałem z ex albo raz jej zleciłem żeby po pracy kupiła żel Durex na poślizg żeby cipki nie zatrzeć i pojechała do Rossmann kupić i co w tym takiego dziwnego ? Kupujesz jak bułki czy chleb ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Chyba tylko Ciebie, bo to normalna sprawa, kupujesz i tyle, tu nie ma się czego wstydzić, wariacie. Ja na luzie kupuję czy jak wcześniej z ex i nigdy się nie krępowałem, wiele razy wpadało się do Rossmanna z panną tylko po dużą paczkę skinów, bo laska przyjeżdżała do mnie na weekend i była jazzddaaaaaa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz