Wpis z mikrobloga

Mam taki apel do wszystkich, którzy oglądają TvRepublika dla beki: przestańcie! Nabijacie knurowi wyświetlenia a on to traktuje jako dowód na słuszność swoich tez. Im więcej ludzi go ogląda, tym więcej ma argumentów w rozmowach z reklamodawcami (na pewno ktoś się tam znajdzie). Trzeba to bydło z TVPis zagłodzić. Niech to znowu będzie mała niszowa telewizyjka. Poza tym - nie szkoda Wam czasu na oglądanie tego ścieku? #tvpis #republika #bekazpisu #media
  • 30
@tony77: człowieku, a skąd wiesz, że oglądam tvn i popieram "tęczowych"? Tak już ci ta polaryzacja społeczna sprała głowę, że dyskutować nie potrafisz? Właśnie o to mi chodzi - to co działo się w TVP i dzieje się od zawsze w republice, to bardzo konkretna, antagonistyczna narracja, widzenie czarno-białe, jakaś nieuzasadniona (jawnie - bo chodzi o kasę) wiara w omnipotencję Wodza - "nie jesteś z nami, to nie nazywaj się Polakiem,
@kfiatek_na_parapecie: od akcji z wyłączniem TVP INFO w zasadzie codziennie w gorących jest jakiś content z Republiki. Wykopki oglądają i komentują streamy. Z tego robi się szum. Można o wykopie myśleć różnie, ale nadal ma naprawdę spory wpływ na content w polskim internecie. Im więcej tutaj będzie pozycjonowania Republiki jako medium, któremu nadaje się znaczenie w całej sytuacji z TVP, tym więcej zyskają. A uważam, że po tym haniebnym skoku na
Pobierz skinnypete - @kfiatekna_parapecie: od akcji z wyłączniem TVP INFO w zasadzie codzienn...
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-30 o 19.52.29
@skinny_pete:

dla beki

to nie żadna beka, a uzależnienie
ja akurat uważałem samo oglądanie TVP Info za poniżające, ale znam i widziałem w necie całe mnóstwo ćpunów dopaminowych, którzy oglądali każde wydanie wiadomości i jakichś rachoniów tylko po to żeby się nakręcać i pienić potem rozpisując każde wydanie słowo po słowie. XD
jak w końcu odetną grubasowi koncesję za jakiś literalnie faszys (prędzej czy później to nastąpi) to ci ludzie zwariują.