Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko niech puszcza film propagandowy Zielona Granica i oczywiście pare bluzgów na żołnierzy i strażników granicznych że to mordercy xd


@Olek3366: W sumie to konsekwencją działań Straży Granicznej była śmierć niewinnych ludzi. Trochę jest prawdy w nazywaniu ich mordercami.
@Izydor_Kupiec: ale z szacunkiem, ze starym swoim nie rozmawiasz miernoto umyslowa. Jezeli w telewizji bedzie dobry rozklad na lewo i prawo to nie widze w tym nic zlego. Swiadomy i inteligentny widz sam wyrobi sobie opinie. Rozumiem jednak, ze istnieja takie bezmozgie psy jak ty, ktore trzeba wodzic za smycz i pokazywac im, ze maja zarcie w misce albo inaczej zdechna. Myslenie nie jest proste, to fakt :)
@Gluptaki: Przeraża mnie zero jedynkowe myślenie polaczków, jak nie z pis to pewnie z po, a jeśli nie na te dwie pierwsze śmieciowe partie to napewno konfederusja XD polecam częściej wychodzić na dwór, może mózg przewietrzysz i zmądrzejesz.
@Izydor_Kupiec: czyli rozumiem, ze jak to typowy "wszystko wiem" polak husarz nie powiesz nic tylko udowodnisz wszystkim, ze jestes jeszcze glupszy niz kazdy zakladal :) Telewizja publiczna polega na pokazywaniu zarowno lewej jak i prawej strony (publiczna, dla szerszej publiki niz twoja wies i trzy paskowe towarzystwo, w ktorym sie obracasz bezmozgi cycku), a to, ze twoj malpi mozg nie jest w stanie tego pojac to juz niestety musiales wyniesc ze
@sm3rf-m4rud4: Sprawdziłem smrodzie czym się interesujesz i się nie zawiodłem, pseudo-inteligent polityczny próbujący kogoś wyjaśniać, średnio Ci się udaje, wyjdź czasem do ludzi i posłuchaj co faktycznie myślą o tym teatrzyku dla gojów, albo pooglądaj smerfy to Ci może ciśnienie zejdzie i przestaniesz się produkować ułomku, jesteś zwykłą KOMPROMITACJĄ CWELA elo.
@Izydor_Kupiec czytam te wypociny twoje i nie wierzę jakim debilem jesteś. Wchodzę na profil a tam cloutmma, rafonixy, patostrimy i wszystko jasne. xD Jeśli dopiero skończyłeś technikum budowlane to można wybaczyć ale jeśli jesteś starszy to właśnie ty chłopie powinieneś dorosnąć xD
@Izydor_Kupiec: czyli nadal nie rozumiesz co znaczy telewizja publiczna. Jestes femma smieciem wiec w sumie mnie to nie dziwi. Milego zycia w swoim patologicznym bagnie. Zmiana wladzy musi byc dla ciebie czyms strasznym i przerazajacym, ale tak to jest kiedy jest sie przyglupem zzeranym przez rozne fobie. Idz popatrz kto komu dal w ryj lepiej i wyluzuj te ostatnie dwie szare komorki :D
@ignorancie uwielbiam kiedy zainteresowania wykopka i tagi, ktore