Wpis z mikrobloga

@ignorancie: Sprawdzam komentarze twoje i tego debila wyżej i nasuwa mi się pytanie: ile Wam białek płaci za jechanie po prawakach? XD Nie potrafisz przyjąć krytyki na klatę i wyjeżdżasz mi z argumentami, że oglądam patostreamy, bo nie masz się czego przyczepić XD jesteś zwykłym ukrofilem i masz urojenia lewakoidalne, weź leki i idź spać.
@Izydor_Kupiec: "utkaj". I juz wiesz, ze masz doczynienia z gimbaza :) I wciaz pokazujesz, ze nie rozumiesz pojecia "telewizja publiczna". Obawiam sie, ze nie bez powodu sledzisz rozrywke dla debili :P Btw, piszesz o krytyce, ale zadnej nie sprzedales jeszcze. Nie mowiac juz o jakiejkolwiek argumentacji. Jestes zero-jedynkowym mulem, czarne-biale, dobre-zle, Holland-#!$%@? = caly rzad do wymiany. Jak to mozliwe, ze ty jeszcze zyjesz osle? :)
@Izydor_Kupiec jechanie po prawkach to sama przyjemność. Sami się się podkładają w momencie w którym otwierają usta. xD ale widzę że identyfikujesz się ze swoimi idolami braunami i boli. No trudno. xD „ukrofil” I „urojenia lewakoidalne” człowieku czy ty rozumiesz że takimi określeniami jeszcze bardziej się ośmieszasz? Nazwij mnie fajnopolakiem czy innym pedałem i będzie komplet konfiarskich epitetów
@sm3rf-m4rud4: No tak tak, porównanie z kuracyją, z taką różnicą że jakbyś mi wypłacił liścia jak Rafonix jemu to byś po kilku sekundach leżał na ziemi i kwiczał jak zarzynana świnia licząc swoje zęby ;) Jak mawiają kozak w necie, p w świecie, uwielbiam trollować takich imbecylków jak Ty i ten drugi wyżej, który się chyba wysrał albo zażył pigułki na mózg. Także ten, na tym zakończymy tą ciekawą rozmowę, nie
@Izydor_Kupiec: "no i okej" rachityczny lamusie :) Walcz dalej w internecie ze swojej piwnicy, a jesli kiedys sie spotkamy to sprawdzimy twoje wiotkie witki. To jest wlasnie moc prawackiej, pustej mysli. CHWDP na maksa. sam zacznie o sprzedawaniu kopow ale jak przyjdzie co do czego to 'hej kolego wiesz ze to jest karalne?!', 'nie zdziw sie jak zostaniesz ukarany za to co do mnie powiedziales!'. Jak taki najgorszy rodzaj malego psa,