Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam bardzo szczupłego, niewysportowanego faceta - czy to dziwne że mi to przeszkadza? Jestem z kochanym chłopakiem i jest nam bardzo dobrze. Teraz już także w lóżku, ale głównie dlatego, że... no cóż... przyzwyczaiłam sie. Moj chłopak jest dość wysoki (tak 185 cm), ale bardzo szczupły i nie ma mięśni. Ogólnie jest taki baaaardzo malutki - malutkie wątłe rączki, malutka klatka piersiowa, malutki tylek. Wiecie, tak jak u nastolatka a ma 25 lat. Jak go zobaczyłam pierwszy raz nago to mnie aż zmroziło... same kości... Teraz się przyzwyczaiłam, jednak staram się go intensywnie podtuczyć i się nie da! On mowi, że lubi swoją chudość i mieści sie w normie bmi (co jest prawdą według tych kalkulatorów internetowych). Proponowałam też mu różne sporty, ale nie za bardzo chce.... Ja jestem 10cm niższa a ważę wiecej i nie jestem szczególnie wątła i czasem czuje się przy nim taka wieeeelka. Coraz bardziej zastanawiam się nad tym czy go nie zostawić ale kiedy przemyślę wszystkie aspekty to jest mi naprawdę dobrze z nim. Troszczy się o mnie, ma ogromne serducho, jest pomocny, wrażliwy.. ale chciałabym żeby był bardziej męski po prostu. Tym bardziej że mu bliżej do 30-latka niż nastolatka.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #mezczyzni #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
  • 22
@mirko_anonim: weź się pieprznij.

Czy to jakiś eksperyment społeczny? Wczoraj nieakceptowanie ciała/urody partnerki, dziś partnera. W dodatku o tym z BMI w normie i tuczeniu już kiedyś było, chyba nawet to samo
  • Odpowiedz
@wykolejony: a to nie tak, że im bliżej równika tym większe (hehe) kurduple, a im dalej na północ tym potężniejsze chłopy północy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zrób mu przysługę i go rzuć, bo piszesz okrutne rzeczy o nim. Skoro Ci się nie podoba i jest to dla Ciebie problem to go rzuć… nie po to się wchodzi z kimś w związek by w tej osobie coś zmieniać tym bardziej z wyglądem z którym on czuje się dobrze. Jak jest zdrowy, dobrze się czuje w swoim ciele to po co to zmieniać?
  • Odpowiedz
@moll ja to czasem nie wiem czy ktoś tak na serio czy nie, bo znam osobiście ludzi co potrafili zadawać głupie pytania lub stawiać tezy które świadczyły o braku podstawowej wiedzy z biologii lub po prostu logiki XD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Mój znajomy taki jest. Mówimy mu 'porób 30 min dziennie takie, a takie ćwiczenia, przytyjesz i sie zaczniesz podobac laskom'. A on: ja lubie moją chudosc.
Ja też wolę chłopakow z miesniami. Na razie jestem sama, ale jakby co to sie nie przyzwyczaję do kościstego.



· Akcje:
  • Odpowiedz