Wpis z mikrobloga

jak wykorzystał te pieniądze na 'badania'


@AndrzejTrapper: a czemu miałby wykorzystywać je na "badania"? Ma wykorzystywać na prace badawczo-rozwojowe. W tym zawierają się prace rozwojowe - czyli po polsku development. Wykop się wybroni w każdej rundzie, w IT "R&D" to w 99% "D". Pracowałem w dedykowanym centrum badawczo-rozwojowym, i cokolwiek badawczego tam się działo raz na rok w jednym pokoiku.

Przez samo to zwyczajowe sformułowanie nikt im absolutnie nic nie zrobi,
@AndrzejTrapper typie sprawdź sobie na Mapie Dotacji, jest specjalny portal do tego. Zobaczysz sobie przy okazji jak dużo firm, szczególnie IT, korzysta z dotacji na B&R, pod który można podczepić absolutnie wszystko. Tylko trzeba to umieć napisać i obronić.
@Wap30:

a czemu miałby wykorzystywać je na "badania"? Ma wykorzystywać na prace badawczo-rozwojowe. W tym zawierają się prace rozwojowe - czyli po polsku development. Wykop się wybroni w każdej rundzie, w IT "R&D" to w 99% "D". Pracowałem w dedykowanym centrum badawczo-rozwojowym, i cokolwiek badawczego tam się działo raz na rok w jednym pokoiku.


Przez samo to zwyczajowe sformułowanie nikt im absolutnie nic nie zrobi, bo też do niczego badawczego nie
@Bekazwas: ohui, nieźle przepili i przeżarli to dofinansowanie zważywszy na to jak działają moderatorzy tutaj i jakie pośmiewisko robili z siebie, że przez 1,5 (?) roku nie dawali sobie rady z panem Rumunem, którego serdecznie pozdrawiam.
No, ale za to pojawiały się piękne reklamy na cały ekran, że aż żałuję, że kiedyś pozwoliłem wykopowi zarabiać na mnie przy wyświetlaniu reklam.
@AndrzejTrapper: Hej, gdzie mogę pisać w podobnych sprawach? Ostatnio zauważyłem że @trozek dostał sporą dotację na swoją fundację i również chętnie bym się dowiedział jak zostało to dokładnie spożytkowane.