Wpis z mikrobloga

#normictwo : "wygląd się nie liczy"

Ta #!$%@? a jakąś powodu większość chłopków na tagu #przegryw z wyglądu są brzydcy lub przeciętni (tak jak ja) jakoś to nie widzę zbytnio ładnych "przegrywow" ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 94
  • Odpowiedz
  • 1
@anonanonimowy321 To już zależy są przypadki że ktoś kto miał bardzo duza nadwagę po chudnięciu stał się Chadem ale do tego trzeba mieć genetyka jeśli ktoś grubi nie ma dobrej genetyki to nawet kiedy chudnie to i tak będzie brzydki
  • Odpowiedz
@Aroacecel: #!$%@? łep i środowisko. O ile jeszcze w licbazie miałem styczność z dziewczynami (ale byłem #!$%@? śmieszkiem zamiast im kręcić bajere) to później poszedłem na studia techniczne a po nich do przemysłu, a to akurat jest kierunek w którym nie znajduje się za wiele dziewczyn. Imprezowy też jakoś specjalnie nie jestem No nie #!$%@?, po prostu nie miałem jak i kiedy żadnej poznać. I tak jakoś zleciała mlodosc
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aroacecel: głupoty. Jest udowodnione naukowo że morda jest najważniejsza. wzrost to jakiś tam dodatek do dobrej mordy. Nie da się być przystojnym mając przeciętna twarz i 195 wzrostu a da się być przystojnym mając dobrą mordę i 175cm
  • Odpowiedz