Wpis z mikrobloga

#normictwo : "wygląd się nie liczy"

Ta #!$%@? a jakąś powodu większość chłopków na tagu #przegryw z wyglądu są brzydcy lub przeciętni (tak jak ja) jakoś to nie widzę zbytnio ładnych "przegrywow" ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 94
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Northmaniack no tak ale 1: jest mała szansa na to że będziesz po looksmaxxingu ładny a bardziej będziesz po prostu lepiej wyglądał 2: jak masz #!$%@? oczy czy linie szczęki to bez operacji to koniec
  • Odpowiedz
@Northmaniack: dużo kasy potrzeba. I te zabiegi się często powtarza co jakiś czas. Opadające powieki, kwas w szczękę, trzeba powtarzać. I to też dużo nie da bo awansuje nawet o tej jeden punkt wyzej z 4/10 na 5/10 to tak będzie słabo.
Chyba że ktoś jest otyły to często wystarczy schudnąć. Ale to wtedy nnie jest przegryw tylko leń
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aroacecel: Bardzo dużo jest przegrywow ze wzrostem 180cm+. 180 to jest wzrost ponziej przeciętnej, na tagu większość osób tyle ma lub więcej i łączy ich jedno brzydki/przeciętny ryj do tego brak dynamiczności. Natomiast przegrywa z ładną morda jeszcze nie widziałem.
Znaczy są takie tu takie trolle co chwalą się 300parami na tinderze ale to trolle.
Jakieś skrajności typu morda Chada i 160cm się zdarzają 1/500 przypadków więc nawet nie mas sensu
  • Odpowiedz
  • 1
@anonanonimowy321 wiele wysokich przegrywow tutaj ma właśnie mordę 3/10 lub niższej. Czy ładny przegryw istnieje nie wiem pewnie jakiś istnieje ale wtedy ten przegryw jest w 99% tylko wina tego ładnego przegrywa bo ładny wygląd naprawdę dużo daje w życiu i trudno jest z ładnym wyglądem na start przegrać życie
  • Odpowiedz
@Aroacecel: same laski zagdują jak ma się ładny ryj. Wystarczy gdzies pracować, albo chodzić do szkoły. Każdy chodzil do szkoły więc nie da się przebrać mając ładny ryj, dlatego nie ma takich przegrywow a są jedynie trolle.
  • Odpowiedz
  • 2
@anonanonimowy321 @Aroacecel Bardzo ładnie to ująłeś, ale z tym wzrostem trochę przesadzacie. Naprawdę znam takie przypadki, że niski gościu o atrakcyjnej twarzy miał całkiem przyzwoite powodzenie, oczywiście miał też sporo koszy, mniej więcej tak to wyglądało.
To samo do dziś gościu 6/10 ma spore powodzenie, wiem, że to nie poziom 7/10, ale to nie tak, że 0.
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol być może masz rację ale i tak uważam że przy przypadku mordy 3/10 niższej wzrost nie pomoże a w przypadku wzrostu poniżej 170cm morda nie pomoże
  • Odpowiedz
  • 2
@Aroacecel W drugą stronę pomoże,
bo zauważalna liczba kobiet zaciekawi się tą twarzą, wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale widziałem i za swojej młodości i obecnie i piszemy tu o gościach poniżej 170 cm.
  • Odpowiedz