Wpis z mikrobloga

#normictwo : "wygląd się nie liczy"

Ta #!$%@? a jakąś powodu większość chłopków na tagu #przegryw z wyglądu są brzydcy lub przeciętni (tak jak ja) jakoś to nie widzę zbytnio ładnych "przegrywow" ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 94
  • Odpowiedz
@Aroacecel: całe clue problemu jest takie że dla nich ten tekst znaczy mniej więcej tyle żebyś spiieerdaalał i im nie psuł im nastroju swoimi problemami

nie wpasowujesz się w kanon? to znikaj z ich radaru i się zaszyj żeby popracować nad swoim charakterem - najlepiej żebyś czytał książki, bo przecież dziewczyny kochają oczytanych xD

przez całe moje życie nikt nigdy nie zasugerował mi czegokolwiek jak poprawić ten wygląd który niby się
  • Odpowiedz
@Aroacecel: panie! to nie ja - to samo życie napisało

ja te bajeczki o tym że "wygląd się nie liczy " to przeczytałem jeszcze w okresie wczesnogimnazjalnym w artykule bardzo poważnej pani psycholoszki "dziewczyny nie patrzą na wygląd tylko na charakter i inteligencję"

I później szedłem w życie z tym mindsetem, myślałem że dziewczynom zaimponuję tym jak szerokie mam horyzonty (tam w artykule nawet była historyjka, że koleś dziewczynie zaimponował znajomością
  • Odpowiedz
  • 1
@m_ney ja na szczęście chyba od dziecka wiedziałem że dziewczyny lubią ładny wygląd XD (nie widziałem wtedy że lubią na dodatek wysokich i że charakter nie jest bardzo ważny) ale poza tym to zawsze miałem w głowie to że bez wyglądu nie ma co się starać nie wiem skąd to wiedziałem chyba po prostu rodzice mi nigdy nie mówili bluepillowych bzdur może dlatego
  • Odpowiedz
  • 1
@m_ney Gratulacje zarostu, aż ci zazdroszczę, bo mój jest lichy i chociaż barberzy się starają to cudów nie ma. To ile masz w skali dziesiętnej?
  • Odpowiedz
@Aroacecel: u mnie to było trochę tak że ja chyba wewnętrznie chciałem takiego copium xD

bo od 13 roku życia trapił mnie EPICKI trądzik - taki z ciężkim bliznowaceniem - i oczywiście słyszałem że mam się nie przejmować bo wygląd się nie liczy xD

Generalnie w tamtym okresie to chyba nawet wzbudzałem w ludziach obrzydzenie i po latach tak właśnie widzę te ich teksty - jako eufemistyczne "spiieerrdaalaj"

Po zakończeniu trądziku
  • Odpowiedz
  • 2
@m_ney To też wygląd. Teraz mam pracę, ale kiedy wchodziłem na rynek pracy, to była gehenna dla mnie. Nikt nie chciał mi dać szansy przez brak wyglądu, różnych aspektów.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Aroacecel @m_ney Ja jestem starszy niż gimnazjum. Tak właściwie to już w liceum wiedziałem jaka jest prawda tym bardziej, że byłem i jestem bardzo brzydki, ale prawdę poznałem, ponieważ w tym czasie przeczytałem książkę " Przetrwają najpiękniejsi". Z drugiej strony redpill i copium było codziennością, dlatego że w drugiej liceum musiałem wyładnieć, by po dziesięciu miesiącach znów zbrzydnąć, ale ja sądziłem długie lata, że to dzięki pewności siebie i mojej osobowości, afirmacją,
  • Odpowiedz