Wpis z mikrobloga

#normictwo : "wygląd się nie liczy"

Ta #!$%@? a jakąś powodu większość chłopków na tagu #przegryw z wyglądu są brzydcy lub przeciętni (tak jak ja) jakoś to nie widzę zbytnio ładnych "przegrywow" ciekawe czemu( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 94
  • Odpowiedz
  • 3
@Aroacecel Bo ładna morda jest cenna i jest dużo rzadsza niż sam wzrost. Wiadomo częściej spotkasz wysokiego z przystojną twarzą niż niskiego, ale nie zmienia to faktu, że jest to atrakcyjne.
Dla jasności taka osoba będzie miała dużo mniejsze powodzenie niż wysoki przystojny gościu, ale z zdecydowanie większe niż przeciętniak.
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol

Raczej się zużywa,


Niby tak ale i tak dla ładnych lasek to raj

no i chad chce też atrakcyjną laskę.


Raczej wątpię żeby jakiś ładny ale niski byłby w związku z brzydką czy też nawet przeciętna dziewczyna
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol Lepiej być staram i przeżyć te wszystkie cierpienia z powodu brzydkiej/przeciętnej mordy i niskiego wzrostu niż młodym który dopiero to doświadczy (mówię o sobie)
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomol ciężko jest czasami widzisz tyle ładnych osób i wysokich czy to na internecie czy też w świecie realnym i się zastanawiasz "dlaczego ja nie mogłem się taki urodzić" Eh czasami jest mi po prostu smutno z tego powodu
  • Odpowiedz
  • 2
@Aroacecel Blackpill jest prawdziwy, bo to głównie nauka o doborze seksualnym, ale w takie g... to już nie wiesz, że 6/10 to już obecnie koniec. To nie jest tak, że nagle wszystko się zmieniło, napewno jest trudniej, bo to wynika z czystej demografii, jest mniej kobiet, ale kiedyś gościu 3/10 też nie miał powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@gnomol Normalnie ale myśl o tym że jakaś ładna osoba nie ma takich myśli jest nieprzyjemna no bo co to ma być że my musimy czuć się źle z powodu naszej genetyki a Ktoś inny nie Natura jest brutalna
  • Odpowiedz
  • 1
@gnomol a poza tym według mnie normictwo powinno być z nami (przegrywamy) a nie przeciwko nam mają oni więcej wspólnego z nami niż z osobami ładnymi nie rozumiem czemu tak nas bardzo nie lubią
  • Odpowiedz
  • 1
@Aroacecel Mechanizm psychologiczny, dzięki temu czują się dużo lepiej.
Przyznam ci się, że mam żonę i rodzinę i przegrywem tak klasycznie rozumianym nie jestem, ale napewno jestem bardzo brzydki.
  • Odpowiedz