Wpis z mikrobloga

@hesus: chłopie, to są stawki prawie sprzed 10lat xD Na pewno Czyż teraz dyma za 15k brutto na B2B XDD 2.5 mln przychodu w 2008 (podzieliłem równo), gdy minimalna była 1000 zł BRUTTO, a mediana pewnie ze 2.5k to troszkę inne pieniądze niż obecnie xD
@hesus tylko po co dublować koszty?po co kupować od lisa całe studio jak mógł wywiady robić w studiu TVP? Przy okazji podobnej akcji z okazji dni młodzieży chyba ktoś z pkp dostał zarzuty bo wyrzucili marketing na zewnątrz dużo za to płacąc podczas gdy mieli swój dział marketingu który powinien to ogarnąć już w ramach swoich zadań.
I pewnie Adamczyk się tak samo głupio będzie tłumaczył, zarobił to 300k a reszta to
@hesus: #!$%@? tam jak mieli zyski to niech choćby milion miesięcznie zarabiają - bo zarabiają na siebie.
Ale dzisiejsza TVP to ma stratę taką, że hej. Co oni tam robili w ogóle, że są tyle na minus?
Czyżby tej stacji już nikt normalny nie oglądał i przy życiu trzymały ją tylko gigantyczne coroczne dotacje od państwa pisowskiego?

Taką stratę to mógłby wygenerować nie wiem, jakiś ogromny konglomerat kinowo-koncertowy w 2020 jak
chłopie, to są stawki prawie sprzed 10lat xD Na pewno Czyż teraz dyma za 15k brutto na B2B XDD 2.5 mln przychodu w 2008 (podzieliłem równo), gdy minimalna była 1000 zł BRUTTO, a mediana pewnie ze 2.5k to troszkę inne pieniądze niż obecnie xD


@woj_st: No patrz, tyle zarabiali, a telewizja i tak miała ZYSK. Teraz gwiazdy zarabiają tyle samo, a jednak telewizja ma stratę 100x większą, niż zysk za czasów
@JuliuszSlowacki a potem w Onecie ile zarobił? Chodzi o to że ich programów potem nikt nie kupował, czyli TVP nie musiało im tyle płacić.
Ludzie oglądali bo było w TVP, potem na swoim lis nie mógł zebrać 10k na żywo w programie a Orłoś latami nie może przebić 100k wyświetleń na YT na większości nagrań.