Wpis z mikrobloga

@Duszqable: prawda jest taka, że dalej mówimy o ciele kobiety, wydaje mi się, że poglądy byłyby inne gdyby to panowie rodzili i zachodzili w ciążę, w sumie spoko, jakby to facet mógłby być chodzącym inkubatorem. Co do aborcji za zaleceniem mężczyzny, bo on nie chce to spoko o ile kobieta wyjdzie z tego bez szwanku i nie mówię nawet o powikłaniach po aborcji, ale też rozwalonej psychiki. Dajmy przykład: wpadli baba
@bigos555: to by sugerowało że mam o to ból dupy że ktoś sobie robi takie zabiegi a ja, jako osoba lewicowa nie mam o to bólu dupy bo uważam że jeśli ludzie chcą sobie takie rzeczy robić to mogą, nie powinni być z tego powodu wyśmiewani ale muszą się liczyć z tym że poszczególne osoby mogą mieć swoje zdanie na temat takich modyfikacji.
kilka chwil wcześniej napisałeś że zajdzie w ciążę, teraz że może zajść w ciąże - zdecyduj się na jedną wersję.


@aarahon: Co ty w ten sposób sobie udowadniasz w dyskusji? Że złapałeś kogoś za słówko? Mijasz się z tematem rozmowy.
Co ty w ten sposób sobie udowadniasz w dyskusji?


@Al-Jizzera: nic. Ale też nic nie chcę sobie udowodnić. Tego iż kobieta ma cykl miesiączkowy i jest płodna w określone dni a nie w każdym przypadku każdego stosunku ani tego że mężczyzna jest płodny przy każdym wytrysku nie trzeba ani mi ani komukolwiek udowadniać.

Że złapałeś kogoś za słówko? Mijasz się z tematem rozmowy.


@Al-Jizzera: no nie, jeśli ktoś opiera się
@Noonecares123:

prawda jest taka, że dalej mówimy o ciele kobiety, wydaje mi się, że poglądy byłyby inne gdyby to panowie rodzili i zachodzili w ciążę


No ale to, że biologia działa jak działa to nie jest wina mężczyzn.
Oboje nie chcemy dziecka, jest wpadka. Ja go nie chce, jej się zmienia i ja mam płacić tak?
A jak jest odwrotnie, ja chce, ona nie to mam zamknąć morde, bo to nie
@Duszqable: no właśnie życie nie jest na tyle zero jedynkowe, żeby twoje rozwiązanie było idealne. Wspominałeś o ruchaczach i tym, że kobieta ma mózg. Seks dostarcza nie tylko potomstwa, ale też przyjemności i ja tak jak wy nie mogę się czasowo wyłączyć bycia płodną, jak wy wazektomią, a nie oszukujmy się żadne zabezpieczenie nie ma 100% skuteczności poza wstrzemięźliwością. Osobiście jestem zdania, że wszystkie dzieci powinny być kochane i chciane, ale
@Aokx: Tak i nie ma w tym nic oburzającego. Faceci też nie muszą wychowywać dziecka którego nie chcą. Tak faceci mogą się poddać zabiegowi który uniemożliwi im poczęcie. Tak obie strony muszą ponosić konsekwencje finansowe zmajstrowania dziecka. Z czym masz problem?

Wam się marzy świat 0 konsekwencji bo zawsze moglibyście rzucić że nie chcecie to albo niech sobie usunie albo niech wychowuje sama. Chociaż nie taki egoizm i brak zrozumienia podstaw
@swinkapl: No musi tylko że z biologicznego i fizycznego monety jej bramka na rozmyślanie się jest w innym miejscu niż faceta. Trzeba być klamką żeby nie rozumieć że to różnica wynikająca z biologii
No musi tylko że z biologicznego i fizycznego monety jej bramka na rozmyślanie się jest w innym miejscu niż faceta. Trzeba być klamką żeby nie rozumieć że to różnica wynikająca z biologii


@dr_Batman brzmisz jakbyś miała wylew
@Noonecares123:

Seks dostarcza nie tylko potomstwa, ale też przyjemności i ja tak jak wy nie mogę się czasowo wyłączyć bycia płodną, jak wy wazektomią


No ale przecidz jak chłop zrobi wazektomie to w ciążę nie zajdziesz xD
To się poprostu nie ruchaj z byle kim to zminimaluzujesz ryzyko niechcianej ciąży.
Poważnie nie wpadłaś na to?

Aczkolwiek masz rację, kobiety w Polsce w tej kwestii mają ograniczone prawa i też powinny moc
@Duszqable: Twoje rozumowanie całkowicie pomija obowiązek mężczyzny do łożenia na dziecko, bo zawsze nawet po fakcie może się rozmyślić bo dziecko już jest i jest problemem. Jak się kobietą rozmyśli to dziecko już jest problemem i oboje musicie wziąć za to odpowiedzialność, albo dziecka nie ma i nikt nie musi za to bekać. Więc jest w miarę po równo na końcu. A wg twojego rozumowania to kobieta jest szantażowana ekonomicznie do