Wpis z mikrobloga

@dawidfischer4: Zastanawiam się nad podobnym domkiem w górach. Martwi mnie jednak jedna rzecz: że ja nigdy nie będę z tego korzystał jako "gość", tylko ciągle będę miał tam coś do zrobienia. Bo wiadomo, że trzeba czasem coś odświeżyć, pomalować, skosić trawę itd itp.
Teściowie mają domek w górach i jeżdżą tam praktycznie tylko pracować.
Nie boisz się tego?
To jest taki argument, który ciągle mnie jakoś cofa przed tą decyzją.
  • Odpowiedz
@dawidfischer4: i błagam cię nie rób czegoś takiego bo "modne". ma byc zadaszenie chroniące przed deszczem i najlepiej wybadaj jak najczęściej wieje wiatr i cześciowo zabuduj z boku. jak wynajmuje domek to chce zrobic grilla niezależnie od pogody :D
sanderus - @dawidfischer4: i błagam cię nie rób czegoś takiego bo "modne". ma byc zad...

źródło: perg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dawidfischer4: bardzo mało jest miejsc w których jesteś incognito. Mi na tym bardzo zależy jak wyjeżdżam. Więc fajne odgrodzenie roślinnością. Dodatkowo atrakcje na miejscu takie jak sauna, basen naturalny, bania podgrzewana drewnem.
  • Odpowiedz
@dawidfischer4: z tego co zauważyłem, albo idziesz w rodzinę z dzieciakami, albo w imprezy. Imprez nie polecam (znajomi w to poszli, domek co roku do odnawiania).

Dzieciakowe, to plac zabaw i tarasik z którego plac widać. Do tego basen, bramka, kosz, miejsce do rzucania np obręczami itp. Wyposażenie domku to standardowo, bez szaleństw.
  • Odpowiedz
@piteross moja rodzina zajmuje się wynajmem, nie ma ani sauny ani jacuzzi a obłożenie jest praktycznie zawsze full. Domy są na uboczu, w pełni wyposażone, drewniane, w niezbyt popularnej miejscowości. Sauna i jacuzzi to określona grupa klientów, i bez tego można wynajmować jeżeli jest ładnie, czysto i z dobrą reklamą
  • Odpowiedz
  • 0
@dawidfischer4 jacuzzi na zewnątrz z ładnym widokiem. Plus miejsce na ognisko - to trochę oddalone od domku ( ͡º ͜ʖ͡º). Duży taras zadaszony - w lato dużo deszczu pada, więc zamiast siedzieć wewnątrz, możnana zewnątrz.
  • Odpowiedz
@dawidfischer4: ładna łazienka. Obskurny prysznic czy plastikowy kibel to ogromy minus
Ogrzewanie!!! Co jeżdżę po domkach na wynajem to wszystko spoko ale albo #!$%@? albo parówa
Płot !!! - płot to czynnik decydujący dla mnie o wyborze domku.

Z wyposażenia:
- wszystkie podstawowe akcesoria kuchenne, a kuchnia broń boże nie w przedpokoju ( częsta januszerka)
- zmiotki, mop, sznurki na pranie, suszarka
- ooo kolejne to pisz jasno w ogłoszeniu że
  • Odpowiedz