Wpis z mikrobloga

Dostałem #ps5 na święta i w końcu mogę zagrać w #cyberpunk2077. Teraz pytanie czy kupić używaną wersję na ps4 czy na ps5, bo ta z ps4 będzie okrojona i np nie będzie raytracingu czy czegoś? ¯\(ツ)/¯?
  • 6
@orem: Wydanie pudełkowe CP na PS5 czyli Cyberpunk 2077 Ultimate Edition ma już dodatek, więc nie musisz go później dokupywać jeśli jesteś nim zainteresowany no i na płycie ma już najnowszego patcha więc w zasadzie jeśli odpalisz go z płyty bez połączenia z internetem (i bez ściągania aktualizacji) to masz już grę w najnowszej wersji, a ta z PS4 to jest jeszcze przedpotopowa wersja z premiery bez miliona patchy, gdzie bugi
@orem: ja wziąłem wersję na ps4 i zainstalowałem na ps5 i ogólnie wczoraj po 40 godzinach zorientowałem się, że mają tą płytkę muszę OSOBNO pobrać (za darmo) wersję ps5 i tą konkretnie odpalać. Do tej pory rypałem w wersji v1.6 na ps4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez wszystkich nowinek więc..

Powiedziałbym, że nadal można kupić tą wersję na ps4 szczególnie jeśli cena jest spoko (np używka) tylko