Wpis z mikrobloga

@tyrytyty: normalnemu facetowi do głupiej nawet nie staje , one są najczęściej tak tępe że taniej i lepiej by było zwalić do gumowej lali
Obrzydliwe szukać atencji u gołej baby z IQ kury która poprostu robi hajs na frajerni
  • Odpowiedz
normalnemu facetowi do głupiej nawet nie staje


@Linnior88: to nieprawda, mężczyźni w ogóle nie selekcjonują ze względu na intelekt. Kojarzenie selektywne dla IQ istnieje tylko dlatego, bo będąc inteligentnym obracasz się wśród inteligentnych ludzi (plus dlatego, bo kobiety akurat selekcję IQ stosują). Gdy mężczyźni mówią że nie chcą głupiej to tak naprawdę mają na myśli inne cechy niż niską inteligencję typu zarozumiałość, agresja, antyuległość etc.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: no czysta przyjemność z taką rozmawiać zarzucasz poważny temat a ona odpowiada "eeeeee hyhyhyhyhy dupa #!$%@? kupa" fakt inteligencja u kobiety nie potrzebna bo by wyszło że niektórzy faceci też za bystrzy nie są
  • Odpowiedz
no czysta przyjemność z taką rozmawiać


@Linnior88: celem związku nie jest prowadzenie dysput intelektualnych, a przykład odpowiedzi który podajesz to poziom jakichś 70IQ, tak samo rzadki jak 130IQ - bezsensowna hiperbola, bo większość ludzi jest normalnych

przeciętna osoba może nie rozumieć twierdzenia Stokesa, ale nie znaczy to, że nie ma opinii na różne tematy i nie można z nią o nich rozmawiać

mężczyzna 130 iq może być tak samo zadowolony z
  • Odpowiedz
ty preferujesz głupie a nie wmawiaj że każdy facet tak ma xD


@Linnior88: przecież nie napisałem nic o moich preferencjach, referuję ci badania które lubię czytać w wolnym czasie i wnioski, które z nich wyciągam. Nie rozumiem skąd te insynuacje, umyślnie piszę bezosobowo i faktualnie (np. "mężczyźni chcą" zamiast "ja chcę")

z resztą od kiedy głupotą jest 'kobieca " xD


zresztą*, poza tym nie napisałem tego. Przeczytaj jeszcze raz moje komentarze,
  • Odpowiedz
normalnemu facetowi do głupiej nawet nie staje , one są najczęściej tak tępe że taniej i lepiej by było zwalić do gumowej lali

Obrzydliwe szukać atencji u gołej baby z IQ kury która poprostu robi hajs na frajerni


@Linnior88: no cóż, osoby korzystające z usług #!$%@?, są na takim samym poziomie, więc czego tu oczekiwać
  • Odpowiedz
@Linnior88: @Nowystaryziel Bzdury i dziecinno naiwne myslenie zyczeniowe opwiadacie tu.

Gdybyscie nie gardzili wiedza i slowem pisanym to wiedzielibyscie ze wiekszosc wielkich umyslow tego swiata korzystalo, korzysta i bedzie korzystac z "platnej milosci".

Czy tego tam sobie chcecie czy nie. Tupanie nozka nic tu nie zmieni.
  • Odpowiedz