Wpis z mikrobloga

w kwestii komisji sledczych, to ja bym chcial zobaczyc jak sie tlumaczy macierewicz ze swoich relacji z mlodymi mezczyznami bez kompetencji ktorych zatrudnial w MON


@dorszcz: Nie fachowość, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie pomagiera!
  • Odpowiedz
@dorszcz: Jest w tej kwestii pewna zależność, całkiem logiczna i skuteczna, często spotykana również w biznesie.

Long story short: taki młody człowiek to jest tabula rasa. Zero nawyków, zero uprzedzeń, umysł elastyczny i chłonny jak gąbka. Takiemu młodziakowi można wrzucać do głowy wszystko, nawet niemoralne wartości.
  • Odpowiedz
@dorszcz: Pamiętam tego Misiewicza jak przemawiał na jakimś placu a oficer z kilkudziesieciloetnim stażem w wojsku nad głową tego szczeniaka trzymał parasol.
To było tak zenujące, tak upakarzające, gorzej niż splunięcie w twarz dla tego żołnierza.
Gdybym jako młody chłopak dostał taką fukcję i jakiś kapitan, porócznik czy major miałby trzymać parasol nad moją głową, to ym odpowiedział
-Proszę tego nie robić, to ja raczej powinieniem trzymać parasol nad pana głową.
  • Odpowiedz
@dorszcz: to ekipa po wyborach 2015 czyli świeżo po ataku ruskich na Krym i wschodnią Ukraine, wybranie ich na szefostwo ministerstwa obrony dawało gwarancję nieudolności tego urzędu,

Przypadek? Niesomdze
  • Odpowiedz