Wpis z mikrobloga

Czy u was też jest taka tradycja siedzenia przy stole pół dnia? Dupa boli od niewygodnego krzesła, człowiek już nie wie jak się ułożyć, chciałby coś porobić innego, a mu ciotka każe przyjść na 13 i siedzieć do 20, a jeszcze jak się zbierasz do domu bo masz dość siedzenia i cię dupa boli to ci zaczną gadać "co tak szybko?" "Zostańcie jeszcze trochę"

#swieta #bozenarodzenie #zalesie
  • 17
@Mackooo_: u mnie się długo siedzi ale nie od 13 bo to chore ( ͡ ͜ʖ ͡) a od 16 do 23 tak plus minus. Impreza się rozkręca wraz z ilością procentów. A że moja rodzina ma tendencję do kłótni to procenty rozlewam wcześniej ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Mackooo_ nie kumam czemu jak ktoś czegoś nie chce to robi to mimo woli. Ja pewnie w wieku 11-12 lat to ukróciłem i od tamtego czasu nigdy nie spędziłem nawet minuty przy stole z jakimiś ciotkami których istnienie mnie nie obchodzi
@Mackooo_ przychodzi sie na 10:00 aby zjesc sniadanie, okolo 12:00 wjezdza kawa i ciasta, potem sie gada do 14:00 przy kawie. Sprzata sie ze stolu, bo trzeba obiad szykowac. O 16:00 jest obiad, potem wjezdza kawa i ciasta. I dzien minal za stolem. Spacery tez byly podczas ladnej pogody, ale nie zmienia to faktu, ze 6-7h siedzi sie na dupie i żre (bo z kulturalnym jedzeniem w umiarkowanych ilosciach nie ma to