Wpis z mikrobloga

@qYd562: a co dokładnie potrzebujesz i w jakich ilościach, od siebie polecę płyn do szyb z firmy clinex, 5l wychodzi jakoś 34 zł chyba, przelewam sobie do pojemnika po zwykłym marketowym płynie z opcją pianki i normalnego pryskania. Jakościowo lepsze niż najlepsze płyny marketowe. Testowałem sobie jeszcze te płyny do odkamieniania pod prysznic też z tej firmy, także ok. Z cenami trzeba się zorientować bo kupowałem jeszcze za czasów działania
  • Odpowiedz
@quatroo96 dobrze prawisz Mirku, Clinex zawsze na plusie. Ja kupuje od nich praktycznie cala chemię domową, niektóre pozycje w pojemnikach 5l. Polecam z czystym sumieniem. Świetne środki za bardzo dobre pieniądze.
  • Odpowiedz
@qYd562: jak chodzi o zmywarkę to ja się przerzuciłam na proszek zamiast tabletek. Wychodzi mi koło 10zl za 50 myć. Kupowałam w Auchanie chyba ich markę, kupowałam jakiś losowy na Allegro i tez git.
  • Odpowiedz
@beerkoff: do prawda, marketowe lidlowe, biedronkowe nie mają podjazdu, zauważyłem po pierwszym stosowaniu na szybie prysznicowej i zakamienionym obudowie prysznica, tam gdzie przeważnie stoi woda i robi się nalot kamienia.
  • Odpowiedz