Wpis z mikrobloga

Mireczki #sluchawki #bluetooth #elektronikauzytkowa i trochę #audioboners i jeszcze #xbox a dokładniej #xboxseriesx

Kupiłem kiedyś tam #sony WH-1000XM3 i tak sobie leżą już chyba z dwa lata w szafce i używam ich dosłownie raz na rok i stwierdziłem, że skoro tyle hajsu kosztowały to może najwyższy czas ich częściej używać, tymbardziej, że czasami chciałbym coś posłuchać nie przeszkadzając innym domownikom.

Do czego bym chciał używać:
1. Komputer, do tej pory używałem po prostu głośników EDIFIER R1280T. Komp stary, z integrą Realtek ALC887 na pokładzie, bez BT.
2. Xbox Series X, do tej pory grałem sobie z LG SN4R

Żeby wyciągnąć jak najwięcej ze słuchawek, to co powinienem zrobić? Kupić jakąś kartę dźwiękową, kablem podpiąć słuchawki? Czy może jakiegoś dongla BT do kompa. A może integra jest wystarczająca? Doradzcie coś, totalne się nie znam :/ Sprawa dotyczy też xboxa, bo tam znowu kupiłem jakieś dolby atmos for xbox, może najwyższy czas zacząć tego używać
  • 5
@ozzi91: To musi adapter obsługiwać, więc jak chcesz mieć obsługę tych kodeków, to musisz szukać takiego adaptera. Da się znaleźć, tylko że drożej by było.