Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie. Moja Mama dostała od Mikołaja smartfona. Wcześniej miała klasyczny telefon z przyciskami. Mama ma już swoje lata i najprostsza obsługa sprawia jej trudność. Smartfon jest po to, aby mogła od czasu dostać zdjęcie od wnuków. Nie się że będzie to problem dla Niej. Czy jest jakaś aplikacja na Android z której mógłbym zdalnie obsługiwać jej telefon? Widzę to tak, że rzuciłbym do Mamy na stacjonarny. Mama miałby smartfon w dłoni, a ja otwieralbym jej zdjęcia żeby mogła zobaczyć. Coś w ten deseń. Z góry dziękuję za pomoc. Wesołych Świąt #android #smartfon #pytaniedoeksperta #informatyka
  • 14
@PonuryBatyskaf Ja swojej kiedyś zainstalowałem whatsupa i napisałem na kartce szczegółową instrukcję co trzeba kliknąć, co się wtedy stanie od momentu włączenia internetu, przez włączenie whatsup, wejścia na konkretny kontakt idt. Potem razem z nią przećwiczyliśmy to kilka razy. Na początku odbierała zdjęcia z instrukcją w ręku, z czasem nauczyła się i robiła to już bez kartki. Tłumaczenie/pokazywanie na sucho bez instrukcji nie działa, bo zaraz zapominała co dalej trzeba robić. Spróbuj