Wpis z mikrobloga

@tiramisu02 @szzzzzz dobrze mówicie, jakby wprowadzili teraz legalną eutanazję, to by biznesy Januszom biznesu poupadały.
Janusz nie mógłby latać 5 razy w roku na wakacje z całą rodziną, kupować piątego mieszkania na wynajem, brać kolejnego Mercedesa w leasing, leczyć się wyłącznie prywatnie itp.

Ale pocieszę was, oni ją wprowadzą jeśli człowieka w kołchozie zastąpią roboty - nie biorą urlopu, L4, nie mają depresji, robią 24/7.
Wtedy Areczki nie będą im
  • Odpowiedz
@Dam_gitare_dam_samochod:
"Po co żyjecie?"

Mój ambitny plan na życie to kupić wszystkie płyty winylowe, które chcę mieć. Mam ich do kupienia tyle, że życia mi nie starczy, więc automatycznie mam co robić ciągle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żyje bo jest to po prostu możliwe. Zanim się urodziłem istniało prawdopodobieństwo że moja świadomość powstanie. Nie była wysoka ale wystarczająca. No i jak by tak się zastanowić to większego sensu w tym nie ma po prostu wylosowaliśmy na loterii "bycie" a sam sens tego doświadczenia trzeba sobie samemu nadać. Nie jest narzucony z góry. No i to co mnie przy tym życiu trzyma to mnogość zainteresowań które mogę realizować w wolnym
  • Odpowiedz