Wpis z mikrobloga

@Dam_gitare_dam_samochod: bo się urodziłem, w sumie to głównie dla przyjemności obecnie, lubię dobre jedzenie, lubię spędzać czas ze swoją dziewczyną, seks, duża przyjemność daje mi patrzenie na ładne rzeczy, w muzeum, ale też na przyrodę, lubię zwiedzać i odkrywać nowe miejsca które różnią się od tego gdzie dorastałem, poznawać nowe kuchnie, nowe obyczaje, lubię też tworzyć i daje mi to spora satysfakcję, dlatego pracuje jako grafik i filmowiec, lubię oglądać to
  • Odpowiedz
  • 21
@Dam_gitare_dam_samochod bo niestety nie mogę umrzeć w sposób dla mnie akceptowalny.
Nienawidzę żyć i nienawidzę tego że rodzice mnie poczęli. A teraz nie mogę nawet odejść w komfortowych warunkach bo hurr durr życie jest święte życie największą wartość życie to wszystko co masz... W piździe to mam, nie podoba mi się tutaj. Czekam na ludzkie prawo eutanazji łaskawie pozwalające ludziom decydować o ich własnym życiu. Tylko dlatego że twoje życie jest spoko
  • Odpowiedz
@szzzzzz: a ty czasem nie mieszkasz poza granicami kraju? Jakaś Anglia? Jak mieszkasz zagranicą to też łatwiej też podjąć kroki o eutanazję.
Eutanazji moim zdaniem nie wprowadzą tak łatwo do powszechnego użytku, bo kraje potraciłyby tryby w mechanizmie funkcjonowania kraju - niskoopłacanych ludzi. To oni są największą grupą, która ma depresję, jest nieszczęśliwa, jeszcze okazałoby się, że procent ludzi, którzy chcieliby ją wykonać byłby na tyle duży, że dany kraj miałby
  • Odpowiedz