Aktywne Wpisy

PierdekAlonso +18
Przerażające jest jaką wode z mózgu robi #xtb ludziom. Gdzie nie wejde, to mi wyskakuje XTB, mam wrażenie, że jutro rano jak wstane i otworze lodówke to mi z lodówki szczur wyskoczy. #gielda powoli staje sie najpopularniejszym tagiem na wykopie. Za sprawą ekstremalnie agresywnego marketingu marki XTB coraz wiecej osób stało się "inwestorami". To jest chore, bo giełda to realnie h----d ustawiony podobnie jak kasyno, ponad 90% "inwestorów"

paczelok +221





źródło: artem-shakhnov-ashax-
PobierzKONSTRAKSZYN KOMPLIT
NIU KONSTRAKSZYN OPSZYNS
ANEJBL TU KOMPLAJ BYLDING IN
swoją drogą Red alert 2 w kwestii kampanii jest warty ogrania? grałem tylko w 1, potem w 3 od razu i dalej to już nie. a seria c&c z Kanem i tymi wojnami o tyberium to mnie nie ciekawiły
@Wanzey:
Zawsze chciałem pograć w mental omegę, ale widziałem na jakichś screenach że tam na początku misji potrafią Ci wywalić w lewym górnym rogu ścianę tekstu z celami i opisem sytuacji i trochę mnie to odstraszyło ( ͡° ʖ̯ ͡°)