Wpis z mikrobloga

Dziwne, a na wykopie czytałem, że 99% Polaków popiera zachowanie Brauna. Pewnie znowu jakaś lewacka prowokacja ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Normie_Lurker: ja też nie wiem o co chodzi. Na wykopie czytałem, że konfa ma minimum 25% poparcia a tutaj pisiory i kodowcy sfałszowali wybory
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Naucz się odróżniać wszystkich Polaków od ankietowanych Polaków, to się przestaniesz dziwić.
Co do Brauna, to mógł zgasić te świeczki na sto różnych sposobów, a wybrał najbardziej debilny.
  • Odpowiedz
Naucz się odróżniać wszystkich Polaków od ankietowanych Polaków, to się przestaniesz dziwić.


@Blaskun: wytlumacz no nam czym sie rozni badanie na wystandaryzowanej reprezentacyjnej probie od "wszystkich Polaków", bo czuje, ze jestem na tropie dowiedzenia sie czegoś intrygującego.
  • Odpowiedz
@Blaskun: no tak, jedyne naprawdę wiarygodne sondaże to te przeprowadzone na stronie najwyższego czasu gdzie wszystkie działania konfy mają 99% poparcia XD pamiętam coś sprzed jakoś 10 lat na wykopie, nie byłeś wtedy aż tak głupi jak teraz, ciekawe co poszło nie tak w twoim życiu
  • Odpowiedz
a wykopie czytałem, że 99% Polaków popiera zachowanie Brauna

@Normie_Lurker: to chyba inny wykop czytasz, bo raczej dominowało przekonanie, że odpalił protokół 1%, tymczasem w jednym sondażu bz. w drugim -0,3% - zmiany nieistotne. Czas przełknąć #konfpill i przyznać, że ich twardy elektorat to ok. 7%.

Na wykopie czytałem, że konfa ma minimum 25% poparcia

@Kryspin013: przed wyborami ze strony polityków Konf. panowało studzenie zapałów i narracja, że trzeba do
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: 63% nie popiera zachowania Brauna, za to z reakcji mediów można odnieść wrażenie, że kategorycznie potępia to zachowanie co najmniej 95% polaków ;)

Także 37% albo popiera albo nie neguje, to jest liczba większa niż się wam neuropkom wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pamiętam coś sprzed jakoś 10 lat na wykopie, nie byłeś wtedy aż tak głupi jak teraz


@CamusVevo: Szkoda chłopa, co konfederacja robi z mózgiem, a sorry zapomniałem, tam już jest gąbka. @Blaskun
  • Odpowiedz