Wpis z mikrobloga

jak można przyjść do p0lki tak nieprzygotowanym?


@mackbig: nic nie rozumiesz, kobieta tylko wtedy będzie tobą zainteresowana kiedy uwierzy że ty masz inne opcje, czyli że inne laski by cię chciały. Dlatego masz dbać o siebie i swój wygląd dla siebie i swojego samopoczucia, nie dla p0lki.
  • Odpowiedz
@mackbig: obecnie rynek randkowy to takie dno, że szkoda gadać. kiedyś rokowałem że za kilka pokoleń coś takiego jak związek odejdzie do lamusa. teraz uważam że nastąpi to znacznie szybciej.
Czuje taki ogromny niesmak że całkowicie postawiłem krzyżyk na związkach i żyje z myślą że do końca życia będę już singlem. Jak ktoś się trafi to będzie miłe zaskoczenie a jak nie to nic się nie zmienia. Zresztą i tak mi dużo nie zostało bo bliżej mi do 40tki niż 30tki.

Kiedyś jak jakaś kobieta mi się podobała to chciałem ją poznać, ciągnęło mnie do takiej, obecnie nie mam nic takiego, zero odczuć, emocji i kompletny brak chęci. a że kobiety nawet palcem nie kwiną aby się poznać to tym bardziej mi to lata. bo kiedyś to kobieta też potraifła się anagażować widać że chciała poznać i to dawało dużo motywacji aby zagadać czy zaprosić gdzieś. bo widzisz że jest jakiś wkład. obecnie nic takiego nie ma, a moja motywacja wynosi okrągłe 0. Przy czym czuje się ok i mi nie brakuje niczego.
To co kiedyś dawał związek uważam że to fake i mrzonka, bo takie są kobiety że nie można ich traktować poważnie.
Totalnie mnie wycięło emocjonalnie jak dwa razy byłem z kimś blisko i mocno się zawiodłem. Wcześniej uważałem że człowiek może się zakochać góra 3 razy i nie będzie już w stanie. W praktyce wyszło że u mnie wystarczyło dwa razy i dziękuje. Człowiek to nie jojo emocjonalnie aby wielokrotnie nawiązywać więzi, ufać, gdzie ta osoba jest dla Ciebie ważna. Każdy nie udany związek to ogromny cios, śmierć
  • Odpowiedz