Wpis z mikrobloga

Jestem od 2 miesięcy na dosyć ostrej redukcji, węgle do 70g, kcal też bardzo nisko. Dziadek badał sobie cukier, to tak z ciekawości też sobie sprawdziłem i jakieś 1,5h po obiedzie wyszło mi 73. Trzeba trochę podjeść przez święta XD
#silownia #mikrokoksy
  • 15
@kujwdupe: @N0vember Schodzę do rekordowo niskiej wagi (75kg) bo chce w końcu zobaczyć jak wyglądam z BF na poziomie około 10-12% a zaczynałem z 94. Treningi 3x week (ciężkie) i aero 2x po 45min. Nienawidzę redukcji i wolę redukować 2-3 miesiące niż 6. A katabolizm przy odpowiedniej podaży białka i treningach to mit także… ale cukier mniej jednak trochę zmartwił
@In_thrust_we_trust: Redukcja jest łatwa na papierze ale tak jak nie mam problemu z wykonywaniem ciężkich treningów to tak konieczność ograniczana się co do jedzenia mnie męczy i tak naprawdę nie widzę różnicy przy 1200 a np 2000. Po prostu przy 1200 jem mniej tłuszczy a wagowo ilość jedzenia podobna. Ale właśnie z powodu „głowy” wolę ostrą redukcję przez 2-3 miesiące i potem lekkie masowanie przez 7-8 miesięcy, może z 2 przerwami
@Nobody32: mam mniej więcej to samo z redukcją. Po prostu jak za pstryknięciem jakiegoś przełącznika i na redukcji od razu pojawia się ochota na wszystko co kaloryczne (głównie słodkie), kiedy na masie czy utrzymaniu nie ma z tym żadnego problemu. Obecnie mam na chacie 5 tych wielkich czekolad milki plus dosłownie cała szafka innych słodyczy a mnie w ogóle do tego nie ciągnie. A wystarczy pomyśleć, że jak po nowym roku