Wpis z mikrobloga

Hejka! Doczekałem się!

Oto przedstawiam wam PRZEZAJEBISTĄ, TURBO MOCNĄ #pokapake od mireczka @Fevx . Może zdjęcie nie należy do najbardziej udanych za to wszystko widać też średnio. To wam opowiem co tam znalazłem. Przede wszystkim GIGA 8stronny list który czytało się z przyjemnością. Odpowiedziałem ci na niego na priv drugim listem XD. Mireczek został mi dolosowany w drugiej turze. Nie wiem co tam u mojego pierwszego na Malcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tutaj ani troche nie żaluje.
Mój list został rozebrany na czynniki pierwsze i mimo ekscesów prezenty siadły wszystkie! Winyl Budki Suflera z dobrych lat. To motywuje mnie by w końcu mój oldschoolowy gramofon postawić na nogi, zaopatrzyć sie w wzmacniacz i zbudować kącik muzyczny w mieszkaniu.
Piwka, 'NA PEWNO NIE BIMBER", Kindziur i Słonina swojskiej roboty będą testowane w świeta, ale już godnie leżą na pierwszej półeczce w lodówce. Do tego lego i tona cukierków prawdopodobnie doprowadzą mnie do nadwagi ale #!$%@? tam.
No i ofc, crème de la crème. Papież Polak w finalnej formie Bestii dumnie stoi już pod monitorem jako Anioł stróż.

Dziekuje ci jeszcze raz! Życzę Wesołych świąt i pamiętaj żeby dać mi znać kiedy otworzysz ten swój raj na ziemi dla innych!
ps: jak już otworzysz to pamiętaj że nie omieszkam wykorzystać 5h jazdy traktorem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wykopaka
sebek1234 - Hejka! Doczekałem się!

Oto przedstawiam wam PRZEZAJEBISTĄ, TURBO MOCNĄ #...

źródło: 20231222_102322

Pobierz
  • 9
@sebek1234 bardzo się cieszę że się podoba wszystko :) dolosowane ale bardzo zacnie i mimo że paczka była już dla poprzedniego Mirka skomponowana to jednak udało się dorzucić coś więcej i napisać konkretny list.
@Zgrywajac_twardziela
Alkoholu wcale nie dużo ( ͡ ͜ʖ ͡) ale za to dobrany specjalnie, a nie losowy jakiś, @sebek1234 smacznego! Poprzedni odbiorca miał otrzymać kwas chlebowy ale @sebek1234 nie przepada więc wpadło coś