Wpis z mikrobloga

@Dymass: ja już myślałem, że nie zwróci uwagi na to, ale jednak.
Moim zdaniem nie powinni go odwoływać, lepszego v-ce marszałka z konfy nie będzie
  • Odpowiedz
  • 25
@radziuxd niby Lewica zlozyla wniosek, Czarzasty wrecz bronil Bosaka na ostatniej konferencji w sprawie tego co #!$%@? Braun, jakos dzisiaj przewodniczyl oswiadczeniom poselskim i jeszcze cisnal pisowcow.
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Po co?XD Przecież o to chodzi, po co walczyć jeśli można pisowcom dać się samym zaorać. Moim zdaniem taką mają taktykę, zachowywać się niczym skała recytować regulaminy. kulturalnie lecz stanowczo i konsekwentnie wykonywać kolejne "ruchy", a pis ma zrobić z siebie wariatów i idiotów nie będących się w stanie pogodzić z porażką. Trochę jak dorosły w obliczu 6 latka rozhisteryzowanego tym że mu mama zabrania rzucania gównem w przechodniów XD
  • Odpowiedz
@jPaolo2: z tego, co rozumiem, do czasu upłynięcia czasu na odwołanie (i jego rozpatrzenie) Hołownia nie zamierza podejmować kolejnych kroków
  • Odpowiedz
@radziuxd wniosek został złożony, ale póki co nie będzie procedowany, czekają na decyzję prokuratury w sprawie Brauna i Hołownia oczekuje przeprowadzenia porządnej dyskusji na temat Brauna i też odnośnie tego wniosku o odwołanie Bosaka, a że obecnie są pilniejsze sprawy to zostało to tymczasowo odłożone. IMO dobra decyzja, trochę ludzie ochłoną, też mi się nie podobało początkowa reakcja Bosaka, jak i całej Konfy, ale odwoływanie go to jednak znaczna przesada, lepszego wicemarszałka
  • Odpowiedz
mocno opóźniony jestem w tym tygodniu xD Czyli co, wniosku o odwołanie jednak nie było?


@radziuxd: Myślałem, że to tylko ja przegapiłem. Ciekawe co będzie.
  • Odpowiedz