Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale pizgam xD

Siedzę teraz na lotnisku w Dortmundzie, będę leciał do Gdańska i obok mnie siedzi parka Polka+Ciapaty, pewnie na święta do jej rodziny, no i odrazu zaznaczam, że żadnego problemu z tym nie mam.

ALE ONA W OGÓLE NIE GADA PO NIEMIECKU XD

Znaczy klei jakieś tam zdania jak ktoś kto uczy się języka od tygodnia, czasem pomiędzy wstawi polskie słowo albo przekleństwo, ciapaty nic nie ogarnia, ja w sumie też bo jakoś nie mogę przestać ich słuchać xD

Jak można być w związku gdzie jest taka bariera językowa, ja rozumiem ONSa albo FwB nawet ale to ewidentnie związek. Chętnie bym wbił na ich wigilię

#niemcy #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi
  • 21
@erni13 Powiem ci ze byłem ostatnio na trzech „randkach” z rodaczka. I ona mi powiedziała ze po 7 latach czuje się bardziej Niemka niż Polka. Wprost mi powiedziała ze jak przyjechała do Mannheim to zaczęła się „bawić” a teraz szuka stabilizacji (okolice trzydziestki) xDDDD dosłownie każda Polkę która tutaj poznaje to jest albo uszkodzona albo na kompleksy ze jest z polski.
@kasx89: Tez o tym myślałem, ale on jej nic nie pomaga i nic nie tłumaczy. Ciapaci w DE zresztą są mało lotni w angielskim. Oni dyskutują w ten sposób xD
@M83_: No też już kawał czasu tu mieszkam i znalem wiele takich szmulek. Dodatkowo już takie opowieści od kanakow słyszałem, że daj spokój xD wstyd powtarzać. Mam nadzieję, że chociaż 70% jest wymyślonych

te co się bawią to okej, ale #!$%@? pakować się w taki związek to xD
@M83_: Byla drama czy nie miałeś sił? XD

Taa, bardziej tolerancyjni... Przecież nikt nie powie dupie która chce zaliczyć i puścić dalej, że się nie szanuje, każdy będzie jej przytakiwał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym jakby byli bardziej tolerancyjni to by nie szukała chłopa-polaka żeby się ustatkować tylko wzięła tego tolerancyjnego na dupodawanie Niemca xD
@erni13 Żadna drama. Powiedziałem jej o tym co myśle ale zbytnio ja to nawet nie ruszyło.
@silencieuse wystarczy ze do Polki ciapak powie habibi a ta już rozchyla nogi. Te memy na wykopie to w większości prawda. Nie pisze ze każda taka jest na emigracji ale większość. Ja na szczęście już się nie obracam w takim towarzystwie i mam lekko na głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erni13 Czyli potrafi powiedziec dokladnie tyle co ma do powiedzenia w tym zwiazku ^_^

@M83_ Ale ja chcial ktos z zagranicy. A nie jakis ha tfu p0laczek. Czy jakos tak. I dobrze ze tak mowia. Od razu widac ze maja logike #!$%@? jak one same.
@erni13: ah typowa polka niznajaca języka ruchania przez obcokrajowca, rzygać się chce jak słychać te mieszane pary, gdzie jest ta dukająca polka najczęściej po angielsku twardym akcentem
ale związek bez jakiejś głębszej konwersacji to dla mnie jakaś abstrakcja


@erni13: p0lce wystarczy, że się powie I love you biutiful i kisiel w majtach