Wpis z mikrobloga

#tvpis #sejm Zachowania pisowców pokazują jak blisko byliśmy totalnej dyktatury. Jestem pewny, że po wygranych wyborach znowu próbowaliby wyłączyć tvn i mogłoby im się to udać. Teraz widzimy jak wszystko zabetonowali, nie chce wiedzieć co byłoby po kolejnych 4 latach, ten wrzask tyko pokazuje jak nie mogą pogodzić się z utratą kontroli.
  • 57
  • Odpowiedz
@rimyi: @Korax: bawi mnie w niepoważny sposób przerzucanie się przez Was stroną łamiącą konstytucję. A sprawa wygląda tak, że ta jedna strona słusznie zwracała uwagę tej drugiej na łamanie przez nią konstytucji przez 8 lat, dużo mówiąc przy tym o demokracji, a sama robi to samo tydzień po objęciu władzy. I teraz ta druga strona przyjęła również słusznie narracje tej pierwszej, z okresu swoich rządów. Obie strony, mogłoby się wydawać
  • Odpowiedz
jak blisko byliśmy totalnej dyktatury


@banan0: oblezona twierdza fajnopolska xD trzeba utrwalac mity, bo jeszcze ktos zapomni xD

znowu próbowaliby wyłączyć tvn


@banan0: o nieee, tylko nie TVN, nie ukochany cudowny TVN! xD Oczywiscie zaden nie pomysli, ze powodem problemow jest danie panstwu monopolu na to, kto moze nadawac, o nie, problemem jest jak panstwo z tego aparatu wladzy korzysta nie na nasza korzysc
  • Odpowiedz
@Variv: Żałuję po dzień dzisiejszy, że zamiast Mentzena na debacie z Petru nie pojawił się Korwin. Korwin jest jaki jest, ale jeśli chodzi o merytorykę to czasami potrafi zabłysnąć i na pewno by się tak nie zaorał jak Mentzen
  • Odpowiedz
@banan0: Było blisko. Uratował nas Korwin. Gadając o lekkiej pedofili przeniósł ponad połowę głosów konfederacji do Trzeciej drogi.
Nigdy sie nie spodziewałem ze korwin realnie wpłynie na historie polski.
  • Odpowiedz
@banan0: Trzeba zwrócić uwagę, że PRL był dyktaturą dlatego, że rządziła jedna partia(z przystawkami) więc mogła robić co chciała. Strach pomyśleć, co gdyby jedyną partią był PiS
  • Odpowiedz
@banan0: A jakie byly zachowania POwców i ich pseudo kibiców, gdy PIs przejmwoal wladze w tvp mimo ze robili tow bardzije cywilizowany sposob? Kilak meisiecy jeczeliscie. Jak mozna byc tak tępym zeby tego nie zauwazac .Powtarzasz te fazesy wyjete z tvn, jednoczesnie przyklaskując akutalnej dyktaturze xD
  • Odpowiedz
@Wejd1:
Mnie najbardziej boli, że to Tusk musiał wrócić z Brukseli i włączyć się z powrotem do polskiej polityki, żeby uratować dupę opozycji. Bez swojego wodza największa partia opozycyjna była praktycznie bezradna niczym dzieci we mgle. Jarek ogrywał ich jak chciał, a w ostatnich tygodniach bardzo łatwo było spostrzec, że to nie jest żaden wybitny strateg grający w szachy 5D, tylko po prostu obłąkany, chory z nienawiści i skarlały moralnie starzec,
  • Odpowiedz