Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy bedac przeciętna dziewczyna można znalezc faceta który faktycznie pokocha? Mam wrażenie ze każdy chce modelkę. Co oznacza ze biorą przeciętne dziewczyny z braku laku. A potem tylko myślą gdzie tu zalać na boku.

#damskiprzegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nie mam nic przeciwko przeciętności. Zresztą figura modelki typu wieszak wcale nie jest plusem. Lepsze to niż otyłość, ale bez przesady. Z kwestii wizualnych istotniejsza jest twarz.

Jak nie chcesz, żeby typ szukał czegoś na boku, to znajdź jakiegoś, którego wyciągniesz z piwnicy.
Z moich danych, opartych na wielkiej próbie (1 os) wynika, że w takim wypadku wierność masz w gratisie.

Nie próbuj się upiększać zabiegami. Nienaturalny wygląd
Czy bedac przeciętna dziewczyna można znalezc faceta który faktycznie pokocha?


@mirko_anonim: cóż, moja żona ma męża który ją kocha i nie zaleje innej na boku więc chyba można choć to ja ją znalazłem i rozkochałem w sobie.
Czy będąc przeciętna dziewczyna można znaleźć faceta który faktycznie pokocha?


@mirko_anonim: oczywiście że można, choć nie jest łatwo. Spora grupa atrakcyjnych facetów rzeczywiście chce się tylko zabawić, i szukają na chwilę (a zazwyczaj nie mówią o tym otwarcie, kłamią że chcą na stałe)
Najlepszy sposób to nie popuszczać szpary zbyt szybko, nawet w dzisiejszych czasach konkretny facet będzie randkował miesiąc czy dwa bez seksu.
Drugi sposób to nie szukać aktywnie aż