Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prośba o pomoc, najlepiej #rozowepaski
Mam problem - jak powiedzieć kobiecie, że musi myć dokładniej odbyt i koleżankę. Nie wiem jak to zrobić żeby jej nie urazić.
Związek 10 lat, uklada się dobrze.
Ona pachnąca, szczupła, zgrabna, codziennie prysznic. Jednak nawet minutę po wyjściu spod prysznica zapach całego ciała piękny a stamtad mocno zły. Myślę, że robi to niedokładnie, nie chce się jej tam trochę pogrzebać czy co tam.
Wiem, że nie obraziłaby się nawet gdybym to powiedział wprost ale szukam jakiegoś delikatnego ale skutecznego sposobu . Pomuście
#zwiazki #zalesie #kiciochpyta #polska #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@mirko_anonim: to ile mieliście lat jak zaczęliście związek, ze nie wiesz jak jej to powiedzieć? 7? Niezła zarzutka ;) a na poważne to jeżeli zapach zmienił się ostatnio to trzeba iść do lekarza, bo to może być infekcja. I generalnie zapach na dole to raczej normalna sprawa o ile nie jest jakiś bardzo uderzający. To człowiek a nie lalka wiec zapachy są normalne.
@trosia: No powiem tak, wąchałem nie jedną i jak śmierdzi, to zazwyczaj nieumyta xd Ew. może używać śmierdzącego płynu do higieny intymnej. Ps. #!$%@? umyty nie śmierdzi, mówię, bo raz się laska zdziwiła, że mój ładnie pachnie, a jej byłego zawsze podśmiergiwał i myślała, że tak już musi być/to normalne XDDDD
@trosia: gratulacje;), ale masz racje umyty nie śmierdzi i u kobiet podobnie, ale jednak ze względu na budowę i wydzielinę jakiś zapach może być -podkreślam lekki zapach nie smród.