Wpis z mikrobloga

Różowa zamówiła do paczkomatu inpost perfumy za jakieś 250zl. Podczas odbioru doszło do pomyślenia paczek, ona wzięła paczkę jakiejś kobiety a ta kobieta jej paczkę z perfumami. Tego samego dnia zadzwoniła (moja różowa) na infolinię i odłożyła nie swoją paczkę do paczkomatu. Do dzisiaj kobieta która ma perfumy nie odezwała się na infolinię inpost, podobno nie odbiera od nich telefonów ani nie chce się skontaktować mimo wysłanych przez nich SMSów. Co możemy z tym zrobić? Iść na policję? #inpost #paczkomaty
  • 17
@pan-violaceus: Będą potrzebne:
długopis
drukarka
i 4 godziny
Drukujesz wzór zawiadomienia o przywłaszczeniu mienia. Wypełniasz i składasz na policji. Tam przyjęcie zawiadomienia może potrwać kilka godzin. To wszystko. Czekasz i obserwujesz jak inpostowi i tamtej kobiecie zaczyna się palić grunt pod nogami.
eta paczke z tej samej części paczkomatu i rozowa nie spojrzala na swojej paczce numeru telefonu? Dalej ameba.


@programista15cm: a ty nie wiesz że teraz nie ma danych na paczce? Są wykropkowane chyba już od pół roku.
@pan-violaceus ja miałem taką akcję. Zamawiałem od typa używany pc a dostałem paczkę z butami CCC. Typ który wysłał mi pc miał to w pompie.Policja też bo przecież mu nie udowodnie, że tego komputera nie wysłał. InPost nie wiedzial gdzie poszła moja paczka i oddałby mi hajs gdyby tylko wysyłający podpisał jeden papier, ale jak już mówiłem miał to w pompie.
Więc nie wróżę nic dobrego.
@programista15cm no ale co z tego że różowa ogarnęła się pod paczkomatem że to nie swoją paczkę odebrała, skoro babka w tym czasie już odjechała samochodem? To nie moja różowa jest nieogarnięta, tylko ta typiara co jej paczkę że skrytki wyjęła zamiast swojej.
@pan-violaceus: z takiego powodu czekam grzecznie w kolejce przed paczkomatem. Raz naocznie widziałem, jak dwóch gości podeszło: jeden wysyłał paczkę, drugi odbierał. Ten co chciał odebrać otworzył skrytkę zdalnie przez aplikację, a gość co wysyłał myślał że to jego puste miejsce - bez patrzenia wsadził paczkę i zamknął drzwiczki. Efekt: dwie przesyłki w jednej skrytce ze statusem "odebrana".

Nie wiem jak się sytuacja skończyła, bo po kilku minutach zrezygnowałem z czekania