Wpis z mikrobloga

Początek roku był straszny jeśli chodzi o sprawy zawodowe, dużo stresów i przypałów w pracy, od marca już się unormowało i wszystko układało się elegancko, 3 zwiedzone kraje, finansowo lux, zdrowie elegancko, w związku jest miłość i fajnie....ale uświadomiłem sobie że oprócz partnerki i najbliższej rodziny(choć ma bracie też się zawiodłem) nie mam nikogo, odbija mi się teraz tym że to ja niedbałem o relację, choć jak sobie pomyślę to żadna z tych osób nie dbała. Z najlepszym przyjacielem nie widziałem się już pół roku, z bratem chciałem zrobić braterskie picie to też czasu nie miał, znajomi się wykruszyli... Ale z drugiej strony nigdy mi się też nie chce z nimi spotykać, myślę że to przez pracę gdzie towarzysko się już ładuje, to w domu wolę pobyć sam lub dziewczyną. A

#gorzkiezale #zalesie #gownowpis #podsumowanie2023
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Hejtel nie miej sobie tego za złe, oni też sami mogli wyjść z inicjatywą czy napisać lub zadzwonić, ale jednak tego nie zrobili, wobec tego obie strony są jednakowo winne, nie tylko Ty.

Relacje i znajomi jako dorosły to coś zupełnie innego niż szkoła czy studia, trzeba się zadecydowanie starać. Jednak gdy widzę, że druga strona się nie stara, to nie mam o to pretensji do siebie, bo i tak nie chciałbym
  • Odpowiedz