Wpis z mikrobloga

Bawi mnie lekkość, z jaką wykopowe prawaki lubują się w ciśnięciu ze wszystkich, kto nie popiera Konfy. Pod tagiem #bekazlewactwa śmiechom z tzw. FAJNOPOLACTWA nie ma końca.

Tymczasem to tak wyśmiewane fajnopolactwo jako pierwsze biło na alarm w sprawie łamania prawa przez PiS, zorganizowało największe protesty społeczne od czasów PRL, a ostatecznie wybrało nową władzę i de facto obaliło PiS.

Co w tym czasie zrobiła Konfederacja i jej zwolennicy, co miało jakiekolwiek przełożenie na społeczeństwo i odsunięcie PiSu od władzy?

#bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja #polityka
  • 20
FAJNOPOLACTWA


@Wariner: to samo fajnopolactwo na Hołownię pluło per Kałownia, nie ma znaczenia co robisz to wszystko rasiści, hejt jest za pochodzenie a nie za czyny. jesteś z nami to elegancko, nie z nami to jest zwierzęciem i trzeba zrobić wszystko żeby się ciebie pozbyć
w fajnopolakach najsmieszniejsze jest autofellatio nt swojego wyimaginowanego stanu oswiecenia popartego o taką samą bazę co dla pis tvp. Takie stworki na obronę mają zwyzywanie o konfederatów albo pisowczyków, tudzież onucy. Generalnie jedno i to samo błoto co wyznawcy poprzedniego rządu.
@Wynoszony Co do zasady plus za wytykanie wprowadzania obostrzeń niezgodnych z konstytucją, ale za dużo było w tym szurania Brauna. Celne punktowanie zostało zagłuszone przez szurów #!$%@?ących o NWO.

@Bizancjum Mi nikt nic nie kazał - głosowałem na obecnie rządzących, bo chciałem odsunięcia PiSu od władzy, a i programowo zgadzam się z nimi w lwiej części. Z Konfederacją nigdy nie będzie mi po drodze - przede wszystkim ze względu na kwestie światopoglądowe,
Czy tacy konfiarze nie uważają się za mądrzejszych od tych, których sami nazywają fajnopolakami?


@Wariner: Zasadniczo nie bo w okreslaniu kogos fajnopolakiem moim zdaniem nie wywyzsza sie swoich cech a smieje z naiwnosci strony przeciwnej. Mozna okreslic kogos głupcem nie mając o sobie wysokiego mniemania
@Wariner: ono już biło na alarm zanim PiS zdążył cokolwiek zrobić xd. Trzymam kciuki za nowy rząd, zmiana była konieczna, ale na wykopie mamy powtórkę z 2015: expose, obietnice wyborcze i ustawy bez znaczenia, byle dojechać przegranego. Trzeba rzetelnie oceniać rząd i nowy parlament, a nie skupiać się na aferach i przepychankach z PiSowcami
śmiechom z tzw. FAJNOPOLACTWA nie ma końca.


@Wariner: kolejny dowod jak piekne to okreslenie, ztriggerowany fajnopolak i dalej nie rozumie dlaczego xD

ostatecznie wybrało nową władzę i de facto obaliło PiS.


@Wariner: obalilo xD fajnopolak wyszedl sprzed tvnu i mysli, ze zrobil rewolucje bo wrzucil kartke xD moze sobie wystawcie dyplomy, beda i tak wiecej warte niz wasze "wyksztalcenie"
@yhbgrobdoivbvwamsv Staram się podjąć kulturalną dyskusję, ale jak widać nie z każdym się da.

Jeżeli ktoś tu jest strigerrowany, to raczej Ty, próbujący pod „xD” ukryć swoją frustrację, bo rządzi opcja polityczna, której nie lubisz, wybrana przez ludzi, którymi gardzisz.

Takie frustracje często wynikają z niskiego poczucia własnej wartości i z zazdrości.
Tymczasem to tak wyśmiewane fajnopolactwo jako pierwsze biło na alarm w sprawie łamania prawa przez PiS, zorganizowało największe protesty społeczne od czasów PRL, a ostatecznie wybrało nową władzę i de facto obaliło PiS.

@Wariner: I ostatecznie oddało Polskę w ręce Niemców i lewackich oszołomów, bo tak wam kazał TVN. Rzeczywiście powód do dumy.
@ibilon Jakieś argumenty na podparcie tezy „oddania Polski w ręce Niemców i lewackich oszołomów”, czy tylko powtarzasz bezrefleksyjnie hasła braunistów?

Nikt mi nie kazał głosować na KO, to była suwerenna decyzja w zgodzie z własnym sumieniem - naprawdę tak można, serio.

I tak, jestem z tego dumny.
Takie frustracje często wynikają z niskiego poczucia własnej wartości i z zazdrości.


@Wariner: xD fajnopolaczek jak zwykle, nia mial argumentow, wiec stworzyl sobie chochola z ktorym bohatersko wygral.
Ale wszystko by chociaz na chwile zapomniec jak was wasi idole jada xD