Wpis z mikrobloga

  • 1
@MajsterOfWihajster: Leki to wszystkie jakie są XD dosłownie każdą aubstancje ssri/snri brałem.
Terapie to głównie poznawczo behawioralna co pomogło na pozbycię się fobii ale też psychodynamiczna, grupowa i ostatnia "nastawiona na cel" tj tutaj było rozpoczęcia jakiegoś życia romantycznego ale nie pomogło xD

Co się zmieniło? Ja, o 180 stopni. Ze spierdoksa bojącego się wyjść po bułki stałem się zwykłym, ogarnietym człowiekiem, praca, mieszkam sam i sobie żyje porządnie, zadbałem o
  • 1
@Evarrrez: Możliwe mordo. Znalezienie partnerki gorzej bo nie zależy od Ciebie zupełnie ale fobia to wyłącznie demon we własnej głowie. Dobrać odpowiednie leki, mi na ataki paniki pomogła venflaxyna plus terapia, żeby traumy przepracować bo to wszystko cegiełka po cegiełce się buduje takie #!$%@?ństwovi trzeba cegła po cegle rozbierać małymi krokami. Dla mnie ogromnym przełomem w leczeniu kiedyś było np. że kolorową koszulke założyłem co mogło mnie jakoś wyróżniać i zwracać
@MrSknerus u mnie i tak jest lepiej, bo fobia i depresja zaczęły się kilka lat temu. Obecnie depresji nie mam, bo sobie sam poradziłem a fobia spadła tak o 75%, ale właśnie nadal jest problem w bliższych relacjach. Z psychoterapią też byłoby ciężko, bo niestety, ale nie jestem nastawiony optymistycznie do takich rzeczy i też 3/4 miesiąca jak nie dłużej jestem poza Polską, więc tutaj jakoś zdalnie sesje musiałyby być robione. Niby
@MrSknerus: Ja na terapię chodziłem głównie na NFZ ale bardzo krótko, do różnych terapeutów. Zazwyczaj wynikało to z tego, że mi terapeutka nie odpowiadała. Raz chodziłem do faceta i to była inna bajka. Ale tak czy siak, najbardziej pomogło mi przełamanie samemu swoich lęków, wyjście ze strefy komfortu. Oczywiście nadal jestem sam ale wątpię, że jakakolwiek terapia mogłaby mi z tym pomóc.
@MrSknerus: dlaczego nie byłeś na randce? (zaraz powiesz że brzydal ale brzydsi od ciebie byli, zresztą mowa o randce czyli spotkaniu a nie od razu sexach i ślubach i zobowiązaniach na 30 lat przed bankiem)
20k wydałeś na terapię, to teraz jeszcze dorzuć 200 zł i idź do #!$%@? która ci wymasuje żołędzie i kasztany i będzie achievement unlocked
  • 0
@heniek_8: Bo żadna nie była chętna. A zbliżeniem z divą się brzydze, jak tak ma.mój pierwszy kontakt fizyczny wyglądać to wole nie. Pójde przed samobójem najwyżej, żeby prawiczkiem nie umrzeć
Pójde przed samobójem najwyżej, żeby prawiczkiem nie umrzeć


@MrSknerus: myślisz że pod tym kątem mogą badać zwłoki?
Denat, mężczyzna ok 30 lat, na ciele wyraźne oznaki że był prawiczkiem