Wpis z mikrobloga

@zar0x: Jak masz polskie blach to jadąc z NL duza szansa że zaraz za granicą staniesz się obiektem zainteresowania Zoll. Później już luźniej. Na granicy de pl obecnie interesuje ich ruch w drugą stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@gr4p3: no, #!$%@? ksenofobiczne tylko za PL blachy takie cos robia @fishery tuz za granicą to mnie nigdy nie złapali, zawsze gdzieś w środku Niemczech xD
  • Odpowiedz
  • 0
@gr4p3: wiem, ale za narkotest zabierają kluczyki i każą przyjść po odbiór jak będziesz czysty - a to tak średnio zostać bez auta 600km od domu :D
  • Odpowiedz
  • 0
@Mariusz_Drugi: jakbym przestał jarać to pewnie z miesiąc dalej by we mnie siedziało. Nosów nie walę a najarany w 10h trase też bym się nie odważył xD
  • Odpowiedz
@fishery: @zar0x żółte tablice też łapią. W tym roku zoll mnie skontrolował i wprost powiedzieli, że sprawdzają auta z NL tablicami, bo często mają narkotyki, a niderlandzka policja rzadko sprawdza
  • Odpowiedz
@Chlejus: Generalnie "psychotesty" robią z jakiegoś powodu. Jeden z moich kierowców sam kręcił fajki i jak trzymał bibułki na wierzchu to prawie przy każdej kontroli miał patyk w gębie.
  • Odpowiedz