Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, co teraz czują ich mężowie. Afera w Internecie, ludzie w gminie plotkują. Co w takiej sytuacji zrobić? Wyprowadzić się, ok i co przed świętami dzieciom powiesz?

Rozwód z orzeczeniem o winie, jasne, ale co jak pracują dużo i nie mają czasu zająć się dziećmi? Samotni ojcowie to rzadkość. A jeszcze jak dzieci podrosną to rowiesnicy będą ich gnębić. Polska powiatowa, to jeszcze gorzej.

#skwierzyna #komisarzflak
  • 33
@Kopyto96: „
Rozwód z orzeczeniem o winie, jasne, ale co jak pracują dużo i nie mają czasu zająć się dziećmi? Samotni ojcowie to rzadkość.”

No i? To ojciec jest gorszy niż matka, że dziećmi by się nie potrafił zająć? Co znaczy „pracują dużo” baby też dużo pracują, a czasowo dają radę samotnie wychowywać dzieci (z lepszym bądź gorszym skutkiem).
Na ich miejscu tych ojców o dzieci bym walczyła, ale fakt częściej
xD bo istnieją różnice, które rozdzielają ludzi od zwierząt. Może sam sobie w tak.patologicznym związku jesteś, ale w takim razie współczuję.


@Kopyto96: Doucz się o historii ludzkości i kanonach kulturowych, zamiast uciekać się do jakichś nieudolnych przytyków w moją stronę, ignorancie.
@ZygmnuntIgthorn: ?

Jestem w 6 letnim związku i nigdy nie zdradziłem. Napisałem tylko, że niestety takie rzeczy w związkach się zdarzają, ale w momencie, kiedy para dogaduje się na świadoma zdradę i wali się po kątach z innymi, to jest to już wykraczające poza jakiekolwiek normy
Wyprowadzić się, ok i co przed świętami dzieciom powiesz?


@Kopyto96: zawsze rozwala mnie to, że faceci się poczuwają do wyprowadzki zamiast #!$%@?ć za drzwi zdradzającą matkę :D (tzn. wiem jaki to jest legalnie problem, ale też wiem, że wielu facetów ma takie domyślne działanie, że to on ma spać na kanapie np. :D).

A jeszcze śmieszniej się zaczyna jak się taki simp skonsultuje z prawnikiem po wyprowadzce. Bo pierwsze co mu
@PiccoloGrande

@Kopyto96: co jest patologiczne? To jest natura. To monogamia jest nienaturalna.

Chyba u małp i u ludzi, bo np. sporo ptaków jak łabędzie czy gęsi dobierają się w pary na całe życie, a po stracie partnera często zostają już same do końca życia.
@mitotasak: No ja myślę, że mi bliżej do małpy, niż do gęsi.
Nie wiem jak Tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Już #!$%@?ąc od tego, że jak pojedziesz sobie do Pompejów to na ścianach masz co chwilę wymalowane sceny orgii, a realnie najludniejsza religia na świecie w założeniach ma poligamię.